Бердичівські військові не зустрінуть новий 2020 рік в нових казармах — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Бердичівські військові не зустрінуть новий 2020 рік в нових казармах

 

Хоча будівельні роботи останнім часом значно прискорились, але до завершення будівництва ще далеко.

 


Фактично, одночасно, у квітні 2018 року, були оголошені тендери на будівництво у Бердичеві чотирьох двоповерхових казарм поліпшеного планування. Дві з них – на території 26 артилерійської бригади, ще дві - поблизу навчального центру ССО на Елінгу.

 


Очікувана вартість цих житлових комплексів складала 17 мільйонів гривень кожен. У процесі торгів їх вартість знизилась до 14 мільйонів, київські фірми виграли тендер на будівництво. Для спецназівців казарми почала будувати фірма «Баукунст», а для артилеристів - фірма «Київ-інстал».


В підписаних тоді договорах було встановлено термін будівництва не більше 210 діб і завершення будівництва у грудні 2018 року. Сьогодні вже жовтень 2019 року, але в цих казармах військові ще не живуть. А все тому, що за півтора року були декілька разів переукладені договори і тепер в їх остаточних версіях термін здачі вже перенесений на кінець травня 2020 року, і це навряд чи буде остаточною датою, адже нині нова влада активно «перевіряє» укладені раніше договори на будівництво об’єктів за бюджетні кошти, шукаючи там корупційну складову.


До речі, аналогічний тендер на будівництво у Бердичеві чотириповерхового гуртожитку для військових спецназівців, очікуваною вартістю 39 мільйонів гривень, який був оголошений ще у січні 2019 року, до цього часу так і не провели, хоча на торгах його ціна впала на 10 мільйонів.

P.S. Після наших публікацій, що область затримує гроші на ремонт доріг, 8 жовтня обласне управління оголосило нові тендери, але поки вони відбудуться, надворі вже буде мороз…

kazarma5

kazarma6

kazarma7

kazarma8

kazarma9

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.