Керуючий «Ощадбанком» у Бердичеві просить зробити односторонній рух біля установи — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Керуючий «Ощадбанком» у Бердичеві просить зробити односторонній рух біля установи

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради заступник міського голови ще раз нагадав про те, що на прохання управління освіти біля навчальних закладів міста було встановлено штучні елементи обмеження швидкості для транспортних засобів, аби і діти, і дорослі могли безпечно, не боячись, переходити дорогу по пішохідному переході. «Лежачі поліцейські», як їх зазвичай називають, були закуплені за рахунок міського бюджету і залишився ще комплект для встановлення біля колегіуму №14, бо там планували спочатку зробити ремонтні роботи. Проте, якщо ці роботи виконати не встигнуть, то їх раніше встановлять на тій ділянці дороги.

Оскільки вже пішла мова про безпеку дорожнього руху, керуючий Бердичівським ТВБВ «Ощадбанк» Броніслав Гіневський, який є членом виконавчого комітету і був присутній на його засіданні, звернувся з проханням до міської влади розглянути можливість організації біля банку одностороннього руху. Мається на увазі вулиця Чорновола, де знаходиться центральне відділення і де, а водії транспортних засобів знають це, як ніхто інший, завжди щільний рух автомобілів і що у будні дні, що у вихідні важко розминутися та нормально проїхати. Крім того, по обидва боки цієї дороги завжди припарковані автомобілі дещо її звужують, що ще більше додає незручностей. Броніслав Гіневський додав, що це катастрофа, бо лише юридичних осіб банк обслуговує близько 700, а є ще фізичні особи і взагалі відділення є інклюзивним також, тобто облаштоване ще й для людей з особливими потребами. Поруч знаходиться казначейство та інші магазини, будівлі тощо і автомобілів щодня там нараховується безліч.


На це заступник міського голови зауважив, що така проблема дійсно є і дане питання розглядали на комісії з безпеки дорожнього руху, але поки що чіткої позиції зі сторони дорожньої поліції Житомирської області міська влада Бердичева не отримала. У них спеціально працює відділ, який вивчає такого роду питання, і тільки з їхнього погодження можна щось планувати та робити.


Міський голова також додав, що коли вдасться залучити 24 мільйони гривень, що їх має надати місту Дорожній фонд для ремонту вулиць, варто буде поступово дійсно переходити на односторонні рухи на деяких вулицях, бо кількість транспорту щоразу збільшується, створюються аварійні ситуації, а безпека людей – важливіше за все.


Сергій Онофрійчук наголосив ще на тому, що на тій же таки комісії з безпеки руху було обговорено запропоновану пропозиції про можливість відкрити двосторонній рух по вулиці Грушевського, де знаходиться магазин «Колібріс», щоб людям було зручно їхати, а не об’їжджати іншими паралельними вулицями. Тим більше, що там ширина дороги дозволяє це зробити і до того ж це розвантажить і вулицю Чорновола. А тоді вже можна повернутися до одностороннього руху по цій вулиці, бо дані питання потрібно вивчати паралельно і приймати рішення. Пропозиції вже подані в Житомир і міська влада чекає висновки, аби у разі позитивного рішення впроваджувати зміни у дорожньому русі в місті.

Chornovola

Grushevskogo

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.