Здійснилося чудо у Бердичеві: «Полісся Екосфера» купує ще дві одиниці техніки — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Здійснилося чудо у Бердичеві: «Полісся Екосфера» купує ще дві одиниці техніки

Про це стало відомо зі слів заступника міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергія Онофрійчука, який доповіддю про сміттєвий колапс у Бердичеві, що триває не один тиждень, розпочав засідання виконавчого комітету.

Ситуація, що склалася у місті, за його словами, і дійсно є напрочуд складною, а міський голова додав і те, що при такому температурному режимі залишені невивезеними побутові відходи можуть призвести до вкрай негативних наслідків. Також ще раз присутнім нагадали, що конкурс на вивезення відходів не відбувся і лише один претендент – ТОВ «Полісся Екосфера» так і продовжив свою роботу на 1 рік. Проект договору з підприємством та протокол засідання конкурсної комісії буде винесено на розгляд сесії міської ради.


Що ж до проблеми з вивезенням сміття, адже бердичівляни щодня виставляють у соціальних мережах фото закиданих по вінця сміттєвих баків та гори пакетів, розірваних собаками, навколо. До міського голови та його заступників також кожного дня телефонують обурені люди. На засіданні виконавчого комітету Сергій Онофрійчук зазначив, що ТОВ «Полісся Екосфера» не може забезпечити належне виконання своїх обов’язків через відсутність техніки. Два автомобілі не справляються і ламаються доволі часто, що і призводить до накопичення сміття по всьому місту.
І тут, як у відомому усім мультфільмі «Чіп та Дейл поспішають на допомогу» допомогти підприємству покращити сміттєву ситуацію по місту взялася традиційно міська влада. Було залучено інші комунальні підприємства та організації і нині додатково працюють 10 одиниць техніки, серед яких і навантажувачі, та бригади, які повинні за день-два прибрати та вивезти накопичене сміття по мікрорайонах міста.


Виходить так, як зазначив заступник міського голови,що ні коштів, ні техніки у власників нема. У підприємства немає жодного бажання наводити лад, адже з боржниками боротьбу вони не ведуть, як приклад, варто навести засідання адмінкомісії, на котрих протоколи по боргах за надання послуги нема, а боргів населення має на понад 1 млн. грн.


Крім того, багато бердичівлян ще й не мають угоди складеної на вивіз сміття і більшою мірою це стосується приватного сектору – 40% без угод. Натомість вони або платять водіям сміттєвозу гроші, бо ті ж все-таки забирають сміття, або ж попросту вивозять і кидають в урни інших вулиць та мікрорайонів. Шукати підтвердження цьому довго не потрібно, бо Сергій Онофрійчук особисто за 1 годину перебування по вулиці Паризької Комуни зафіксував 10 автомобілів, власники яких приїздили та викидали пакети з побутовими відходами. Причому згідно перевірки номерних знаків тощо привозять не лише з інших вулиць нашого міста, але й з Гришковець, Швайківки, Великої П’ятигірки. І в даному випадку, як наголосив міський голова, героїв варто знати в обличчя, тобто фотографувати і виставляти в соцмережу, аби всі знали, та штрафувати.


Але найцікавішою частиною доповіді заступника міського голови стала новина про те, що хоч ТОВ «Полісся Екосфера» і не збиралося, але все ж таки змушене купувати ще додаткові одиниці техніки. Один автомобіль МАН місткістю у 21 куб.м вже є, зареєстрований на підприємство і на днях приїде з міста Рівне. Ще один автомобіль Рено місткістю 15-17 куб.м і, як і попередній, заднього завантаження має з’явитися наприкінці вересня.


Також активно буде проводитися закупівля євро контейнерів з наданою відстрочкою платежу. Їх будуть встановлювати у місцях, де може заїхати автомобіль і найперше – у районі «Червона гора», а далі й в інших районах поступово. До кінця року заплановано вийти на 250 таких євро контейнерів.


А поки міський голова чітко поставив завдання розібратися зі сміттєвим колапсом до 01 вересня, щоб проблем не було. Тим більше, що техніка і бригади додаткові працюють у посиленому режимі, а у понеділок виїжджає ще й відремонтований ЗІЛ, який збільшить парк одиниць техніки для вивезення сміття.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.