Бердичівлянин поплатився за безпеку дітей — РІО Бердичів

П'ятниця, 29 Трв

  • Бердичівський Базар

Бердичівлянин поплатився за безпеку дітей

Це вже не перша ситуація, коли добрі наміри бердичівлян грають проти них самих. Напевно, після цього мало хто захоче проявляти ініціативу та робити щось корисне для інших людей, якщо воно наче і не цінується. Але, як то кажуть, закон є закон, і нічого з цим не поробиш. Порушиш його – плати.

Ми вже писали якось раніше про те, що в одному ОСББ чоловік на прохання голови зрізав дерево біля дитячого майданчику задля безпеки, а натомість ця голова ОСББ отримала складений за це протокол і штраф.
Така ж доля спіткала ще двох чоловіків на минулому засіданні адміністративної комісії. І якщо у першому випадку чоловік, який по вулиці Європейській видалив зелені насадження без дозвільних документів, на засідання не прийшов та нічого не пояснив, за що отримав максимальний штраф за порушення правил благоустрою у розмірі 1340 гривень, то друга ситуація видалася трохи складнішою.


Так званий «порушник» прийшов не один, а в компанії ще двох чоловіків, серед яких був і голова ОСББ по вулиці Газопровідній. У руках - роздруковані фотографії, щоб підтвердити, що він вчинив вірно і нічого протизаконного не робив. За словами бердичівлянина, він живе неподалік, але тут, на Газопровідній мешкає його бабуся, та й він сам там має гараж, тому цей будинок і територія біля нього йому не чужі. Протокол про самовільне знищення дерева без дозвільних документів був складений на чоловіка 30 липня працівниками КП «Бердичівкомунсервіс». Проте, зі слів порушника, він зробив роботу, яку не змогли закінчити працівники МКАРСу. Мовляв, ще у 2017 році вони приїздили, щоб зрізати дане дерево, але коли гіляка відвалилася і впала на кабіну, то просто-на-просто поїхали геть і не дорізали. Оскільки дерево аварійне, бо ж просто так комунальники його б не зрізали, але документів дозвільних для підтвердження цього немає, чоловіки вирішили його самотужки ліквідувати, щоб не наражати на небезпеку дітей, котрі там граються. Якби, як пояснили присутнім, його не забрали, то комусь воно б точно впало на голову, покалічило чи взагалі прибити могло.


На свій захист оповідач зазначив, що хотів зробити добре діло, а вийшло, як завжди, і якби знав, що це обернеться для нього протоколом, то б краще щодня в аварійну службу телефонував. А також додав, що жителі ОСББ і він особисто доглядають за двором і самостійно посадили 3 нові дерева та провели благоустрій території.


Голова адміністративної комісії Сергій Онофрійчук зазначив, що як би там не було, але є процедура, згідно якої відбувається зрізання або кронування дерева. До управління ЖКГ подається заява, виїздить спеціальна комісія, здійснює обстеження та складає акт перевірки, якщо дерево дійсно аварійне чи його гілля становить шкоду. Якщо ж дерево просто заважає, то рішенням виконавчого комітету надається ордер і балансоутримувач власними силами його зрізає.


Оскільки згідно статті 152 КУпАП, за якою і складено на чоловіка протокол, попередження немає, лише штраф від 340 до 1360 гривень, а чоловік, тай ще й не один, прийшов на засідання, пояснив усе і навіть садив дерева біля будинку, одностайно всі члени адмінкомісії призначили йому мінімальний штраф.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.