Роздрукувати цю сторінку

Бердичів отримає 24,5 мільйони гривень на ремонт вуличних доріг

Таку новину повідомив на засіданні виконавчого комітету заступник міського голови Сергій Онофрійчук. За його словами, зараз основне фінансування доріг надходить через Дорожній фонд, а розпорядниками є обласні державні адміністрації в особі департаментів транспорту.

Бердичівською міською радою були направлені відповідні звернення, розроблена відповідна документація, яку певний час коригували, і нині – фінішна пряма: документація виготовлена, експертизи усі є, щоб облдержадміністрація могла провести тендерні закупівлі, адже вона є розпорядником коштів, та необхідно делегувати функції замовника по даним об’єктам.


В рішенні, винесеному на розгляд членів виконавчого комітету, є 7 вулиць на загальну суму 24,5 млн. грн. Це кошторисна вартість, а суми по тендеру можуть бути і меншими, але цим питанням займатимуться розпорядники коштів. Як зазначив Сергій Онофрійчук, досягти такого результату вдалося завдяки порозумінню у Верховній Раді, підтримці бюджетного комітету, тому Бердичеву на цей рік з Дорожнього фонду передбачено ремонт цих 7-ми вулиць: вулиця Житомирська – 10 млн. 900 тис. грн., вулиця Вінницька – 3 млн. 96 тис. грн., вулиця Зоряна – 2 млн. грн., вулиця Олімпійська – 1 млн. 997 тис. грн., вулиця О. Реготуна – 1 млн. 999 тис. грн., вулиця Варварівська – 2 млн. грн. та вулиця Цадика – 2 млн. 500 тис. грн.


Крім того, заступник міського голови нагадав присутнім, що цього року ремонтні роботи проводитимуть і по вулиці Здоров’я, від вулиці Житомирської і майже до вулиці Л. Карастоянової, адже це перехідний об’єкт, який минулого року не був зроблений у зв’язку з погодними умовами. Тобто, це ще одна, восьма, вулиця до цього списку, яку робитимуть за кошти Державного дорожнього фонду.


Міський голова також додав, що цього дня проїхали із заступниками вулицею Білопільською, яка також потребує ремонтних робіт. Тому зараз відповідні управління та відділи міської ради і її виконавчого комітету розроблятимуть документацію і при наявності ресурсу в цьому році намагатимуться зробити дорогу ще й за цією адресою.


Насамкінець прозвучав такий собі міні-звіт про зроблені ремонти міжбудинкових проїздів, на які було виділено 5 млн. грн. Було передбачено асфальтування прибудинкових територій біля 22 будинків у Бердичеві. Переважна більшість з них уже зроблені, залишилося близько 5-6 об’єктів, які знаходяться на стадії підготовки або вже і завершення, як по пров. Тихому та вулиці Житомирській, 18. Ті ж об’єкти, які залишилися, планують зробити протягом серпня місяця.

 

super cina

 

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук