За зливання дощової води на дорогу оштрафували бердичівлянку — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Червня

  • Бердичівський Базар

За зливання дощової води на дорогу оштрафували бердичівлянку

Принаймні це стало відомо зі слів жінки, яка згідно складеного «Бердичівкомунсервісом» протоколу про адміністративне правопорушення прийшла на засідання адмінкомісії сьогодні.

У складеному інспектором протоколі було вказано, що по вулиці Косогірській було виявлено відкачування та виливання води на дорогу і зелену зону 21 червня близько 10-ї години.
Сама ж бердичівлянка перед присутніми членами адміністративної комісії повторювала, що це не каналізаційні стоки, адже вигрібна яма у дворі в неї є і кожних півтора місяці приїздить автомобіль, аби її викачувати. Ця ж вода, яку вона виливала на дорогу, за її словами, зібралася у ємності, яку вона називала басейном, після дощів і є чистою, тому нічого не порушувала.


Члени адміністративної комісії на це відповіли, що раз вода була дощовою, то жінка могла б її виливати собі на город, а не на дорогу. Інспектор «Бердичівкомунсервісу» підтвердити, що це були не каналізаційні стоки не змогла, зазначивши, що запах не доносився, але вилили чимало, бо мокра пляма була велика.


У будь-якому випадку згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, під яку і підпадає дане правопорушення попередження немає, є лише штраф від 340 до 1360 гривень. Спільним рішенням членів адміністративної комісії бердичівлянці призначили мінімальний штраф. А жінка насамкінець попросила інспекторів перевірити й інші будинки по цій вулиці на наявність вигрібних ям, бо, за її словами, вона навпаки піклується про довкілля, прибирає берег річки від постійно накиданого людьми сміття, а її ще й штрафують за виливання дощової води.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.