Бердичівляни не проявляють активності у голосуванні за «Бюджет участі» — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівляни не проявляють активності у голосуванні за «Бюджет участі»

Триває другий і, по суті, останній тиждень голосування за проекти «Бюджету участі» у Бердичеві, який діє у нашому місті вже третій рік поспіль. Ми неодноразово писали про започатковану ініціативу, завдяки якій громадяни мають можливість щось змінити у Бердичеві, створити щось цікаве та неординарне, корисне і дуже потрібне для міста. Причому свої пропозиції і гарні ідеї подають усі бажаючі, як звичайні бердичівляни, так і депутати міської ради, активісти і журналісти.

У перший же день голосування за проекти, а їх, нагадаємо ще раз, було подано 26 – по 13 великих і малих, оцінити активність людей було важко. Зрозуміло, що це був лише початок, так звана «розкачка», і бердичівляни по кілька осіб щопівгодини приходили віддавати свої голоси за проекти, які їм сподобалися і які, на їхню думку, є потрібними місту. Та сказати, що за тиждень дуже багато охочих і активних з’явилося у міській раді на пункті голосування, не можна.


Після 3-х вихідних сьогодні завітала до міської ради, аби дізнатися, скільки ж осіб, які підтримали ті чи інші проектні пропозиції, записано в журналі і скільки бланків вже кинуто в урни. За хвилин 15 прийшло 10 осіб, старанно заповнили видані бланки та погодилися сфотографуватися. Проте загальна кількість бердичівлян, котрі проголосували, становить близько 1000, а це, зауважте, для Бердичева - невелика кількість.


Можливо, бердичівляни просто вирішили, що час ще є і вони ще встигнуть зробити свій вибір, а тому й відклали похід до міської ради на останній тиждень голосування. Можливо, оскільки «Бюджет участі» припав на літній спекотний період, багато хто поїхав на відпочинок і не має змоги взяти участь у голосуванні.


Але для тих, хто все ж таки планує віддати свій голос за цікавий та креативний проект, який зробить наше місто привабливішим, який принесе користь як дорослим, так і дітлахам, нагадуємо, що голосування триває до 21 червня. Усі бажаючі можуть взяти у ньому активну участь, завітавши до пункту голосування у приміщення міської ради на І-му поверсі з 9-ї до 17-ї години. З собою потрібно мати паспорт з бердичівською пропискою. До голосування допускаються містяни віком від 14 років. Обрати кожен може по одному великому та малому проекту.

byudghet r1

byudghet r2

byudghet r3

byudghet r4

byudghet r5

byudghet r6

byudghet r7

byudghet r8

byudghet r9

byudghet r10

byudghet r11

byudghet r12

byudghet r13

byudghet r14

byudghet r15

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.