Колишній працівник «Бердичівводоканалу» має борги за воду — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Колишній працівник «Бердичівводоканалу» має борги за воду

Про це говорили на засіданні адміністративної комісії, і коли представник «Бердичівводоканалу», традиційно, називала місце проживання, місце роботи, кількість прописаних за вказаною адресою осіб тощо, то сама зазначила, що чоловік раніше працював на даному підприємстві.

Коли і з яких причин він звільнився, не акцентували уваги і не заглиблювалися, адже це вже його особиста справа. Але те, що борги за надані послуги з водопостачання підприємством, на якому раніше був працівником, має, причому 1623 гривні, то це факт.
Окрім того, у ході обговорення вияснилося, що чоловік винен гроші ще й ЖЕКові у сумі 3000 гривень, коли будинок, де він проживає, був у них на балансі. Нині він уже є ОСББ, але борг ніде не подівся.


На засідання адміністративної комісії боржник не з’явився, але згідно поданої інформації, зараз він є держслужбовцем іншої структури, щоправда не у Бердичеві, а в сусідньому Житомирі. Це вияснилося після того, як голова комісії Сергій Онофрійчук зателефонував куди потрібно і розпитав про людину. Зійшлися на тому, що чоловікові, по-перше, призначили штраф, а, по-друге, також домовилися, що керівництво його нинішнього місця роботи проведе бесіду зі своїм співробітником, щоб той розрахувався з наявними боргами.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.