Старе приміщення біля ринку у Бердичеві відремонтують під офіси — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Старе приміщення біля ринку у Бердичеві відремонтують під офіси

Таку ідею обговорювали у вівторок на засіданні архітектурно-містобудівної ради, на якій, окрім цього об’єкту, розглядали ще 6 інших, не менш цікавих та різноманітних за призначенням і дизайном.

В даному випадку мова йшла про реконструкцію нежитлових напівпідвальних приміщень під офісні приміщення по вулиці Житомирська, 8. Якщо простіше, то це двоповерхове старе приміщення, в підвалі, або, правильніше, цоколі якого протягом багатьох років знаходиться магазин «Шпалери».


Нині тут планують зробити офісні приміщення, котрі здаватимуть в оренду. Розробником проекту на замовлення виступає ТОВ «ПАЛТЕРІН», представник якого і поділився з присутніми задумом та розказав, які роботи проводитимуться. Проектом передбачено самі робочі офісні місця, коридор, приміщення персоналу, облаштування санвузла для користування персоналом. Вхід у приміщення облаштують через уже існуючий проріз між будівлями, цією та сусідньою, і лише у вигляді пандуса, бо сходи зробити там важко.
Корисна площа приміщення становить 47 кв.м, а загальна – 53 кв.м. Всередині передбачено повну заміну внутрішнього опорядження, підлоги, сантехніки, нові інженерні мережі, опалення від електронагрівачів та освітлення. Буде зроблено і водопровід та каналізація, котрих там нині немає, із включенням до дворових мереж існуючого там житлового будинку.


Приємним є і те, що, хоч обладнання офісів буде лише у цоколі, а верхній поверх не чіпатимуть, оновлення зазнає фасад усієї будівлі, адже він дійсно знаходиться у поганому стані.
Повертаючись знову до входу у приміщення, виступаючий зазначив, що він можливий лише один із навісом. Що ж до другого, запасного виходу, то його неможливо там виконати, але є з протилежної сторони вікно, адже для пожежної безпеки, якщо це 1-й поверх і цокольний, площа невелика і кількість розміщених людей не перевищує норми, це допускається.


Насамкінець члени архітектурно-містобудівної ради поцікавилися, чи буде здійснюватися втручання в несучі конструкції. На це доповідач пояснив, що втручання такого не буде, адже конструкції цегляні і разом з перекриттям мають нормальний стан. Робитимуть тільки опорядження і деякі заміни, а також благоустрій у дворику, поклавши тротуарну плитку.

ofiszhit1

ofiszhit2

ofiszhit3

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.