Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянин поплатився за спалювання електропроводів на вулиці

За бажання спалити певну кількість електропроводів і отримати за це копійчину на власні потреби, хоча в даному випадку суть цих потреб є зрозумілою, бо розведення такого багаття відбувалося в районі Привокзального ринку, поплатився бердичівлянин.

О 08:20 ранку 7 травня він потрапив у поле зору правоохоронців, яких, очевидно, і викликали перехожі, адже їдучий дим явно заважав людям.


Поліція і склала на чоловіка протокол про адміністративне порушення, який розглядали у середу, 22 травня, на засіданні адміністративної комісії у міській раді. Виявилося, що порушник розпалив багаття і обпалював електропроводи по вулиці Європейській, 132, а це являється порушенням правил благоустрою. Згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні порушення такі дії караються штрафом від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 340-1360 гривень. Сам чоловік заперечувати свою вину не став і погодився зі складеним протоколом і з тим, що палив в неустановленому місці.


Враховуючи той факт, що особа, яка вчинила таке правопорушення, швидше за все, не має стабільного доходу, а попередження у цій статі Кодексу не існує, спільним рішенням члени адміністративної комісії призначили бердичівляну мінімальний штраф.

super cina

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук