Хто з бердичівлян може розраховувати на встановлення автономного опалення. Список будинків — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

Хто з бердичівлян може розраховувати на встановлення автономного опалення. Список будинків

16 трав. 2019 Власкор

До відома мешканців міста Бердичева

З 01.05.2019 року введено в дію п.7 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про житлово-комунальні послуги"(зі змінами) (№ 2189-VIII від 09.11.2017 року), в якому зазначено: «У багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.


Не допускається примусове відокремлення (відключення) від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води власників квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, у багатоквартирних будинках у разі відокремлення (відключення) від цих мереж інших власників квартир та нежитлових приміщень».


Тобто, власники квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, приєднаного до централізованого опалення, мають право відокремити (відключити) свою квартиру чи нежитлове приміщення від централізованого опалення, у разі, якщо не менше як половина квартир та нежитлових приміщень цього будинку відокремлена (відключена) від таких мереж,звернувшись із заявою до виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб. №13) для отримання дозволу на виготовлення проектної документації.


Список будинків додається.
Процентне відношення може змінюватись залежно від встановлення в квартирах автономного опалення, згідно з дозволами, виданими у попередні роки, і власники яких будуть виконувати роботи в поточному році.

tablica

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.