На шести бердичівських вулицях з’являться «лежачі поліцейські» — РІО Бердичів

Субота, 11 Липня

  • Бердичівський Базар

На шести бердичівських вулицях з’являться «лежачі поліцейські»

Про це стало відомо з оприлюдненого на Офіційному порталі міста проекту рішення, який буде винесено на розгляд чергового засідання виконавчого комітету.

Мова йде про встановлення пристроїв примусового зниження швидкості на тих ділянках у Бердичеві, де спостерігається інтенсивний рух транспортних засобів. Зокрема, це дороги біля навчальних закладів, де навчаються діти і повинна бути приділена особлива увага безпеці життя та здоров’я бердичівлян, а також забезпечення безпеки дорожнього руху.


Нині у місті «лежачі поліцейські» встановлені лише за двома адресами: вже досить тривалий час біля медичного коледжу і в минулому році встановлений поблизу дитячого садочку №26.


Тепер же, розглянувши звернення начальника управління освіти і науки виконавчого комітету Світлани Басюк і враховуючи рішення комісії з безпеки дорожнього руху, МКП «Бердичівкомунсервіс» буде надано дозвіл на встановлення пристроїв примусового зниження швидкості за такими адресами: вул. Семенівська (у районі НВК №10), вул. Бистрицька (у районі ЗОШ №11), вул. Інтернаціоналістів (у районі буд. №22, №28), вул. Шевченка (у районі розташування ліцею №15 та ДНЗ №16), вул. Червона (у районі ЗОШ № 7) та вул. Білопільська (у районі колегіуму №14).


Крім встановлення «лежачих поліцейських, МКП «Бердичівкомунсервіс» встановить також дорожні знаки згідно схем влаштування пристроїв примусового зниження швидкості дорожньотранспортної техніки.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.