Колектив Бердичівської РДА взяв активну участь у весняній толоці — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Колектив Бердичівської РДА взяв активну участь у весняній толоці

18 квіт. 2019 Прес-служба Бердичівської РДА

У Бердичівському районі розпочато прибирання доріг та тротуарів, паркових і зелених зон, дворів, очищення пам’ятників та обелісків з метою покращення благоустрою, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів в районі.

В рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів, колектив Бердичівської райдержадміністрації взяв активну участь у весняній толоці.


У п’ятницю, 12 квітня, весняна толока проходила на автошляху Бердичів - Чуднів по території Бердичівського району.Тут прибрали від сміття придорожні смуги. Участь у ній взяли керівники структурних підрозділів районної адміністрації зі своїми колективами, а це більше 60 чоловік.
Масштабне прибирання прилеглого узбіччя від сміття і сухостою, стихійних звалищ відбулося. Територію очищено та приведено у належний стан. Наразі, роботи з упорядкування територій об’єднаних територіальних громад, сіл проводяться надалі. Люди проявляють неабияку активність і небайдужість.

super cina

Відео

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.