Від зрізаного сусідом дерева постраждала голова бердичівського ОСББ — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Від зрізаного сусідом дерева постраждала голова бердичівського ОСББ

Очевидно, що у кожному багатоповерховому будинку міста, та й не тільки нашого і не тільки багатоквартирного, а навіть у приватному секторі, виникають певні недомовленості, сутички, сварки та конфлікти між сусідами. Причини для цього бувають різними, починаючи від простої неприязні і закінчуючи побутовими проблемами, а часом і взагалі сварки виникають на порожньому місті через конфліктність самої людини. І дивує у таких ситуація те, що доволі часто ці сутички переростають у письмові скарги, навмисну шкоду, аби досолити тому, хто не подобається, чи усім без винятку.

Так сталося і з головою одного із бердичівських ОСББ, яка постраждала від складеної завдяки сусідці кляузі про зрізане на прилеглій території дерево. І чомусь одразу згадалася усім відома повість «Кайдашева сім’я», а саме – сварка через грушу. От тільки тут сюжет розвивався трохи по-іншому і про це на засіданні адміністративної комісії жінка розповіла в деталях.


На голову ОСББ по вулиці О. Пителя управління ЖКГ склало адмінпротокол про те, що на прилеглій до будинку території без відповідних дозвільних документів 10 квітня було зрізано дерево діаметром більше 10 сантиметрів. Про те, що ця береза була зрізана і управління ЖКГ, і навіть поліцію повідомила сусідка, котрій це видалення дерева очевидно не сподобалося.
Жінка пояснює, що після сильного вітру цю берізку трохи поламало, а вона росте одразу біля дитячого майданчику, тому, щоб дерево, не дай бог, не впало і не травмувало нікого, було вирішено його зрізати. Зрізав сусід, бо зрозуміло ж, що не жінка цим займатися буде, а сусідка, яка це побачила, взяла і поскаржилася куди потрібно.


Сама ж сусідка, за словами голови ОСББ, з усіма постійно конфліктує та навіть виривала посаджені саджанці дерев. Всі мешканці ОСББ обурені її поведінкою і тим, що вона вічно вставляє палки в колеса.
Голова та члени адміністративної комісії пояснили бердичівлянці, що самостійно вона дійсно не мала право зрізати ту березу і за це справді складають протокол про порушення правил благоустрою, хоч і зробили добру справу. Бо якщо це дерево дійсно потребувало видалення, бо поламане і несло небезпеку, потрібно було звернутися в управління ЖКГ, написати заяву, на місце виїхала б комісія, провела обстеження, склала б відповідний акт і видала б ордер на те, щоб зрізати дерево. А так, оскільки це порушення ст. 152 КУпАП, голові ОСББ, як посадовій особі, загрожує штраф в розмірах 850-1700 грн.


Спільним рішення члени адмінкомісії призначили мінімальну суму покарання – 850 грн., а також пояснили, що бердичівлянка має право теж складати протоколи, якщо виникають ті проблеми з сусідкою, про які жінка розповідала, і взагалі якщо є порушення з боку мешканців їхнього ОСББ та навіть в інших будинках і районах.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.