Журналісти, активісти та депутати очищали Бердичів від сміття. Фото — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Журналісти, активісти та депутати очищали Бердичів від сміття. Фото

«Не словом, а ділом» - так говорить усім відома приказка, котрої вже не один рік дотримуються бердичівські журналісти, громадські активісти й усі ті, хто долучається до гарної та напрочуд важливої справи. Для цих людей доброю традицією стала участь у так званій «весняній толоці», яка не лише гуртує бердичівлян, а й спрямована на приведення до належного вигляду рідного міста.

Кожного року у період двомісячника благоустрою представники ЗМІ, для яких така ініціатива – можливість внести хоча б невеликий, але дійсно потрібний вклад у чистоту Бердичева замість звичного проведення вихідного дня та відпочинку, організовують прибирання зеленої зони у місті.
Цього разу у суботу, 13 квітня, місцем зустрічі вже другий рік поспіль стала вулиця Молодогвардійська, де навпроти кляштору розташована мальовнича природа, протікає річечка, біля якої полюбляють рибалити чоловіки, і, на жаль, закидана величезною кількістю різноманітного сміття трава, край водойми та спуск на цю територію.


За це все і взяли ті, хто прийшов вихідного дня на організований «суботник». Приємно те, що ініціативу журналістів та громадських активістів цього разу залюбки підтримали депутати ВО «Батьківщина», які неабияк допомогли прибрати чималу територію. Не менш приємно, що на анонс, розкиданий по соціальних мережах, відгукнулися і звичайні небайдужі бердичівляни. Звісно, хотілося, щоб таких було більше, адже і зробити тоді можна більше, проте навіть 2 людини, які долучилися, дуже допомогли. З граблями, лопатами, вилами та мітлами, рукавицями і навіть квітами, а найголовніше - з позитивним настроєм усі взялися до роботи. І навіть милий песик, який прийшов зі своєю власницею, зробив вклад в роботу, виймаючи з води пластмасові пляшки.


Мішок за мішком по черзі виносили учасники толоки наверх, аби виділений управлінням ЖКГ автомобіль, а міська влада підтримує щоразу бажання бердичівлян зробити місто чистішим, міг забрати все те, що було знайдено і зібрано. А тут, чесно кажучи, картина не зовсім втішна, і дуже прикро, що самі ж люди її створюють, а потім все навколо занурюється у сміття і ті місця, котрі могли б послужити місцями відпочинку для дорослих та дітей, стають непридатними для цього, бо навколо розкидані всі можливі і неможливі види побутових відходів.


Кілька годин роботи і на обрану для прибирання територію було любо глянути, а найбільш приємним є те, що всі гуртом власними руками навели порядок. І хоча масштаби роботи були чималі і дещо все-таки за браком часу не вдалося доробити, а люди, котрі живуть поруч, бажання допомогти не виявили, було вирішено, що ще одним разом остаточний порядок буде наведено.

subotnik 2

subotnik 3

subotnik 4

subotnik 5

subotnik 6

subotnik 7

subotnik 8

subotnik 9

subotnik 10

subotnik 11

subotnik 12

subotnik 13

subotnik 14

subotnik 15

subotnik 16

subotnik 17

subotnik 18

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.