Міська влада просить бердичівлян допомагати у виявленні порушників благоустрою — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Міська влада просить бердичівлян допомагати у виявленні порушників благоустрою

Вже другий місяць у Бердичеві триває так званий «двомісячник благоустрою», спрямований на те, щоб привести до належного вигляду вулиці, а також прилеглі до будинків, організацій та установ території.

А приводити до належного вигляду дійсно є що, адже не лише звичайні бердичівляни, йдучи містом, мають звичку викинути пляшки, папірці, пакети, і це в кращому випадку. В іншому ж – пакетами вивозять сміття, викидаючи у лісосмугу, на закинуті підприємства та розвалені будинки, біля берегів водойми залишають після вдалих посиденьок гори того, що можна було б просто зібрати та викинути в сміттєві баки та урни.


Нині багато охочих містян об’єднуються у невеличкі групки та проявляють самостійно ініціативу з прибирання певних територій, щоб хоч таким чином стерти сліди тих, кого нерідко порівнюють з відомою свійською твариною. І хоч вони та всі небайдужі розуміють, що така чистота надовго не затримається, бо знайдуться ті, кому вона заважатиме і в кого чесатимуться руки, щоб викинути сміття, але все ж намагаються дбати про Бердичів таким чином, закликаючи й інших долучатися.


Зрозуміло, що впіймати таких недобросовісних людей важко, але не зовсім неможливо. Ще на позаминулому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради міський голова та його заступник обіцяли продемонструвати невеличкий фільм про тих, хто мішками вивозить і викидає де завгодно сміття, показавши і номера автомобілів, аби місто знало таких «героїв» в обличчя. Крім того, міська влада закликає бердичівлян допомагати у виявленні таких порушників благоустрою. Журналісти періодично долучаються до таких прохань і розміщують статті про завалені твердими побутовими відходами і будівельними матеріалами території, на яких не завадило б прибирання. Лише учора зранку на сайті «РІО-Бердичів» з’явилася стаття про несанкціоноване сміття на території, що належить одній з установ міста, як вже після обіду на скликаному засіданні виконавчого комітету заступник міського голови Сергій Онофрійчук і міський голова подякували за таку інформацію. Більше того, було навіть одразу здійснено виїзд на вказану територію, зроблене попередження, у разі невиконання якого буде складено протокол та призначено штраф.


Така ж участь чекає й інших бердичівлян, будь то прості містяни, що не прибирають свої території, або ж підприємці, котрі перетворили прилеглі до підприємств та установ території на смітники. За словами Сергія Онофрійчука, вже було виписано 400 попереджень і нині інспектори здійснюють повторний обхід цих територій, аби перевірити, чи була вирішена проблема з прибиранням, чи варто складати протоколи для призначення штрафів.


Повертаючись до прохання міської влади допомагати у виявленні порушників благоустрою, то тут усім ще раз нагадують, що нині служба інформації 15-05 має і мобільний номер телефону, на який можна не лише зателефонувати у разі виявлення того, хто вивозить і викидає у недозволених місцях, але й сфотографувати або ж і зняти на відео факт порушення та автомобільні номери і надіслати це на вайбер. Тоді спільними зусиллями, можливо, вдасться вирішити проблему масового засмічення Бердичева хай не повністю, але зробити для цього важливі і впевнені кроки, провчивши немалими штрафами таких порушників.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.