Котельні Бердичева поки що подаватимуть тепло в оселі містян — РІО Бердичів

Четвер, 17 Жовтня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Котельні Бердичева поки що подаватимуть тепло в оселі містян

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, як ми вже повідомляли раніше, на розгляд було винесено проект рішення «Про закінчення опалювального сезону».

І хоча нині надворі температура більш-менш стабілізувалася у позитивну сторону, адже надворі сонячно і по-весняному тепло, а вночі ще є різкі перепади у показниках термометра, рішення про відключення від централізованого теплопостачання осель бердичівлян, а також установ та організацій конкретно сьогодні чи завтра не було прийнято.


За словами заступника міського голови з питань ЖКГ та містобудування Сергія Онофрійчука, традиційно Бердичів закінчить опалювальний сезон 15 квітня. Проте, згідно такої ж традиційної умови, якщо до цієї дати протягом трьох днів середньодобова температура буде більшою, аніж 8 градусів тепла, опалення припинять раніше. При цьому КП «Бердичівтеплоенерго» повинне забезпечити відповідний температурний режим в дитячих садочках, школах, установах і житлових будинках.


Хоча бердичівляни вже й так могли відчути протягом кількох тижнів, що вдень батареї в квартирах холодні, адже надворі сонячно і тепло, а ввечері та вночі опалення вмикають, і починають роздумувати, чи зміниться картина в зв’язку з такою подачею тепла з нарахуванням сум у платіжки за надані послуги з централізованого теплопостачання.

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.