Комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення стосовно екологічної ситуації в Семенівській сільській раді — РІО Бердичів

Середа, 1 Квітня

  • buhoblik800

Комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення стосовно екологічної ситуації в Семенівській сільській раді

29 бер. 2019 Прес-служба Бердичівської РДА

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провела позачергове засідання, аби розглянути звернення депутатів Семенівської сільської ради щодо незаконного звезення та складування твердих побутових відходів за межами села Терехове.

Голова райдержадміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій Петро Яригін відкрив засідання, ознайомив членів комісії і присутніх з порядком денним та наголосив на правовому полі вирішення ситуації.
Про екологічну ситуацію на території колишнього цегельного заводу поблизу села Терехове, яка склалася внаслідок незаконного звезення та складування на території ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» твердих побутових відходів доповіла голова Семенівської сільської ради Наталія Семенюк.
Комісія відзначила недостатню роботу щодо забезпечення дотримання природоохоронного законодавства виконавчим комітетом Семенівської сільської ради. За результатами доповіді та з урахуванням обговорення, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:


1.Інформацію з цього приводу прийняти до відома.

2. Рекомендувати Державній екологічній інспекції Поліського округу:
- з залученням громадськості посилити контроль та забезпечити вжиття вичерпних заходів реагування щодо посилення відповідальності посадових осіб, причетних до складування твердих побутових відходів на території ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» за межами села Терехове;
- активізувати роботу над отриманням дозволу від головного управління, щодо проведення позапланової перевірки об’єкту, де зберігаються тверді побутові відходи.

3. Рекомендувати управлінню Держпродспоживслужби в Бердичівському районі (Биков В.М.) та Бердичівському районному відділу Державна установа «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Запоренюк О.І.) тримати на постійному контролі стан забруднення повітря, ґрунту та води навколо ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» за межами села Терехове та у випадку погіршення екологічної ситуації інформувати правоохоронні органи для відповідного реагування.

4. Рекомендувати голові Семенівської сільської ради (Семенюк Н.В.) та виконавчому комітету в межах повноважень:
- посилити контроль за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності у сфері поводження з відходами;
- виконувати належно функцію здійснення контролю за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими та виробничими відходами та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передачу їх матеріалів на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи;
- звернутися з офіційною заявою до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області з приводу термінового проведення обстеження земельної ділянки, державної форми власності, яка використовується для зберігання твердих побутових відходів, на предмет її використання за цільовим призначенням;
- спільно з керівником ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» забезпечити вивезення твердих побутових відходів.

5. Власникам та керівнику ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» вжити невідкладних заходів, щодо звільнення території від твердих побутових відходів.

 

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.