Роздрукувати цю сторінку

Сьогодні у бердичівлян останній день, щоб написати заяву в РЕМ на перекид коштів

Така інформація вказана на розміщеному Адміністрацією повідомленні про те, що переплата за електроенергію в результаті помилкового зарахування споживачами коштів на рахунок АТ «Житомиробленерго» протягом січня-лютого 2019 року буде зарахована на відкриті особові рахунки в ТОВ «ЖОЕК» («Житомирська обласна енергопостачальна компанія».

Така зміна однієї компанії на іншу спіткала не лише наше місто, а й інші міста Україні з 1 січня. До того бердичівлянам наприкінці минулого року вже створили певне нововведення, коли до власного особового рахунку попереду потрібно було додавати індекс, у нашому випадку це 03-. А потім споживачі електроенергії за звичним принципом у січні-лютому, не знаючи про зміни, оплачували згідно квитанцій рахунки на адресу «Житомиробленерго».


Вже після цього всередині лютого усіх споживачів повідомили, що зарахування коштів відбуватиметься вже на рахунок ТОВ «ЖОЕК». Для цього бердичівлянам необхідно було звернутися до Бердичівського РЕМ з власним паспортом та ідентифікаційним кодом для написання відповідної заяви, аби гроші, що «зависли», перекинули за вірною адресою і не було так званих «боргів».


А таких у містян дійсно набралося чимало, адже зазвичай в платіжках за місяць з’являються суми від 200 грн. і вище. Більше того, і, напевно, не всі про це знали, в ці борги увійшла ще й переплата завдяки субсидіям. Тому багатьом бердичівлянам доводилося писати не одну таку заяву, а цілих дві – за фактично сплачені за місяць надані послуги та за переплату, яка була на особовому рахунку ще в «Житомиробленерго».


Черга, як мені особисто вдалося спостерігати та бути її учасником, доволі немала, проте завдяки тому, що працює кілька віконець і кілька працівників, вона проходить доволі швидко і за хвилин 30-40 з урахування очікування в коридорі з написанням заяв можна справитися.


Але є одне «але». В тому ж таки повідомленні, розміщеному на дверях та віконцях кас, вказано, що заяви приймаються до 31 березня 2019 року. Оскільки ця дата припадає на неділю, а цей день і субота є вихідними і установа не працює, то фактично сьогодні – останній день, коли ті, хто ще не встигли написати ці заяви, можуть це зробити. Варто враховувати і те, що у п’ятницю Бердичівський РЕМ працює не до 17-ї години, як зазвичай, а до 16-ї.

rem1

 

super cina

 

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук