Послуги Бердичівського міського плавального басейну подорожчають — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Послуги Бердичівського міського плавального басейну подорожчають

Про це стало відомо з проекту рішення, який розміщено на Офіційному порталі міста і який буде винесено на найближче засідання виконавчого комітету міської ради.

Причиною підняття цін на послуги в міському плавальному басейні пояснюють невідповідністю діючих тарифів внаслідок підвищення ціни на природний газ, електроенергію, водопостачання та водовідведення, заробітною платою працівникам та послугами, які оплачує установа для здійснення діяльності.


Нагадаємо, що лишень у січні місяці цього року відбулося відкриття басейну після кількамісячного ремонту. Вже тоді бердичівляни прогнозували, що вочевидь в комунальній установі в зв’язку з проведеними роботами підніметься вартість послуг, але тоді цього не трапилося. Аж ось з’явився такий проект рішення і додаток до нього з вказаною новою вартістю наданих басейном послуг та прокатом інвентарю. Також вказано, що втрачається чинність рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 08.09.2016 №402 «Про вартість послуг КУ „Міський плавальний басейн”». Тобто, з цього випливає, що останнє підвищення цін у басейні було ще 2,5 роки тому і керівництво установи, врахувавши подорожчання комунальних послуг та кількаетапне підвищення мінімальної заробітної плати, вирішило, що прийшла пора і їм встановити новий прейскурант цін.


З якого числа і якого місяця бердичівлянам слід очікувати зміни вартості послуг, буде зазначено вже безпосередньо на найближчому засіданні виконавчого комітету, де і приймуть відповідне рішення.

bassein

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.