«Бердичівтеплоенерго» відсудив у боржника більше 18 тисяч гривень за опалення — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

«Бердичівтеплоенерго» відсудив у боржника більше 18 тисяч гривень за опалення

14 бер. 2019 Власкор

Ситуація з боргами, які мають споживачі комунальних послуг з теплопостачання, у Бердичеві складна. Великі суми заборгованості у бердичівлян в сукупності, за словами міської влади, могли б значно покращити фінансовий стан комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго», яке кожного року НАК «Нафтогаз України» ставить перед фактом сплатити конкретну суму за наданий номінал газу для роботи котелень та погрожує відключити у разі несвоєчасної оплати. Крім того, нерозривно з цим зв’язана і заробітна плата працівникам підприємства.

Кожного разу людей закликають своєчасно розраховуватися за надані послуги, а у разі, якщо не відмовляється погашати борг, а суми великі, то укладається договір реструктуризації на термін максимум до 5 років, щоб можна було частинами виплачувати. На засідання адміністративних комісії, де розглядаються протоколи про заборгованість у бердичівлян за комунальні послуги, таку ініціативу підтримують і просять містян укладати такі договори. Злісних неплатників же штрафують, але оскільки навіть це не є управою для деяких боржників, то єдиним виходом для «Бердичівтеплоенерго» залишається подавати позов до суду про стягнення заборгованості.

Асенизатор


Якраз такий позов, поданий підприємством у вересні 2018 року, днями задовольнив Бердичівський міськрайонний суд. Рішення було опубліковане 11 березня в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Стосувалося воно заборгованості за централізоване опалення у розмірі 18424,97 гривень, яка накопичилася у бердичівлянки через те, що вона не здійснювала оплату за спожиті комунальні послуги в добровільному порядку.


Обидві сторони на судове засідання не з’явилися. Від представника позивача надійшла заява про розгляд справи за відсутності відповідної особи від комунального підприємства, а від відповідачки заяви про визнання позову або відзив не надходили. Тим більше, що про дату, час та місце судового розгляду вона була повідомлена належним чином.


Як виявилось у ході розгляду справи, бердичівлянка, котра є власницею житла, в період з 01.01.2008 по 01.09.2017 отримувала послуги з централізованого опалення, які надавались КП "Бердичівтеплоенерго", зобов'язання з оплати послуг з теплопостачання виконувала неналежним чином, внаслідок чого виникла відповідна заборгованість у розмірі 18424,97 грн., що підтверджується таблицею-розрахунком заборгованості.


Суд під головуванням судді Олега Замеги прийшов до висновку, що позовна вимога комунального підприємства є обґрунтованою і підлягає задоволенню та постановив стягнути з боржниці на користь «Бердичівтеплоенерго» вищевказану суму боргу. Крім того, відповідачка має також відшкодувати підприємству судові витрати у розмірі 1600 гривень.

 

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.