Чи будуть бердичівляни мокнути на платформі автовокзалу? — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Чи будуть бердичівляни мокнути на платформі автовокзалу?

Це питання довго дискутувалось 4 грудня в актовому залі Бердичівського міськвиконкому. Тут зібрались члени містобудівної ради, журналісти та представники автовокзалу. Але це не було засідання містобудівної ради, а громадські слухання стосовно обговорення детального плану території поблизу автовокзалу. 

Цю територію потрібно відповідно оформити, щоб і податки сплачувати, і прибирати її. Адже центральним автовокзалом в Бердичеві управляє житомирська фірма «Житомиравтотранс», яка керує також двома автовокзалами в Житомирі, а ще автостанціями в Новоград-Волинському, Овручі , Радомишлі, Попільні, Малині та Брусилові. Власники компанії – житомирянин Геннадій Райковський та його діти (в Бердичеві талановитим дітям дісталась лише районна автостанція).

Попутно з детальним планом проектант з «Архітектурної майстерні Бердичева» представив присутнім і ескізний проект навісу над платформами для посадки пасажирів. І якщо до детального плану питань майже не було, то до навісу і питань, і претензій було більш ніж достатньо.

Спочатку колеги-проектанти зауважили, що навіс все-таки трохи малуватий, потім до критики підключились депутати міськради, а потім свою категоричну незгоду з проектом висловив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Він наполягав на тому, що навіс повинен бути від самого входу до автовокзалу, до дверей залізничного вокзалу. Щоб людина під час дощу могла не замочивши ноги пройти з потяга до автобуса чи навпаки. Мовляв, нехай це буде не зараз, а через 10 – 20 років, але щоб було гарно і зручно, а не так, як пропонується нині.

Представник компанії «Житомиравтотранс», який був присутній на зібранні, доводив, що збільшити розміри навісу неможливо через те, що зовсім поруч, з трьох боків від нього, пролягають комунікації (водогони, тепломережа та газопровід) і тому прийняли рішення будувати навіс на центральних опорах. В проекті ширина навісу складає 5,5 метрів і довжина - 22,4 метри, висота над землею 4,6 метра.

Можливо, якби навіс був трохи нижчим, то дійсно, міг краще захистити від дожу пасажирів, але проектанти зауважували, що нові автобуси нині мають значну висоту і за задумом, мають заїжджати під самий навіс, щоб проводити посадку-висадку пасажирів. Але, після засідання я передивився в інтернеті чимало креслень автобусів, і навіть двоповерхові мають висоту не більше чотирьох метрів. Тим більше, що дві крайні платформи не планують накривати навісом, то ж саме туди можна буде направляти двоповерхові автобуси, якщо такі будуть проїжджати через Бердичів.

Та врешті-решт присутні зійшлись на тому, що завдання громадських слухань , обговорити детальний план території, виконано, а конструкцію і розміри навісу проектантам і замовникам слід доопрацювати вже в робочому проекті.

rada4

rada5

rada6

rada7

rada8

rada9

rada3

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.