«Живі гроші» замість субсидій: Міністерство соцполітики розробило нову постанову — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

«Живі гроші» замість субсидій: Міністерство соцполітики розробило нову постанову

04 груд. 2018 Власкор

Міністерством соцполітики України розроблено проект постанови, що стосується монетизації субсидій.

Зміни полягають у тому, що з січня 2019 року допомога, яку надає Уряд для субсидіантів, стане дещо зміненою. Точніше, зміниться процес її виплати. Якщо зараз допомога від держави надходить отримувачам субсидії безпосередньо на їх особові рахунки, то з січня наступного року вона у вигляді «живих грошей» надходитиме на банківський рахунок субсидіанта у державному банку. Про це повідомляє сайт «teplo. gov. ua», зазначаючи, що нині готівку держава надає лише за зекономлені електроенергію, використану для опалення (150 кВт) та 100 куб. газу.


Що ж до банківського рахунку, то матиме він спеціальний режим використання, і кошти, перш за все, буду спрямовані для того, аби оплатити газо- і теплопостачання, електроенергію й водопостачання. Гроші з рахунку будуть списуватися для того, аби надати субсидію.


Ті сім’ї, котрі заощаджували протягом опалювального сезону, кошти, що залишились на рахунку, зможуть використати так, як вважають за потрібне. А сума цих коштів напряму залежатиме від самої сім’ї: чим більш енергоефективною є родина (утеплили будинок, встановили лічильники чи енергоощадний котел), тим більшою буде ця сума. Споживач тоді звертається до віділення банку і пише заяву про перекид залишку на особистий рахунок. Проте використати гроші можна буде лише за умови, якщо немає заборгованості по сплаті комунальних послуг.


Монетизація субсидій відбуватиметься трьома етапами:
З 01.01.2019 р. монетизацію отримають ті домогосподарства, які подадуть звернення за субсидіями, маючи новий пакет документів (100-150 тисяч домогосподарств);
З 01 .05.2019 р. – монетизацію отримають домогосподарства, котрим призначалася субсидія на неопалювальний період 2019 року;
З 01.10.2019 р. – субсидіанти повністю перейдуть на монетизацію.

 

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.