Штрафи в дії: на бердичівлянина склали протокол за спалювання сухого бур’яну — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Штрафи в дії: на бердичівлянина склали протокол за спалювання сухого бур’яну

От тільки оперативно попрацювала з виявлення порушника, який спалює сухий бур’ян та залишки сміття, поліція з міста Уланів.

Та оскільки чоловік сам приписаний у Бердичеві, тому і протокол надійшов на розгляд членів адміністративної комісії при Бердичівській міській раді.
Трапилося це 4 вересня і чоловік, котрий з’явився на засідання адмінкомісії е заперечував факт паління, лише зазначив: трішки не розрахував, що це центр. Та йому пояснили, що неважливо, який район або частина населеного пункту, все рівно спалювання сухостою та сміття заборонено, бо це порушення благоустрою. Тим більше, нагадаємо, за це порушнику світить чималий штраф – 340-1360 грн., а попередження по даній статті немає взагалі.

Асенизатор


Бердичівлянин не став заперечувати і визнав свою провину, тому спільним рішенням членів адмінкомісії йому призначили мінімальний штраф – 340 гривень. Єдине, що зацікавило присутніх журналістів, так це чому у Бердичеві за той час, коли масово спалювалося листя, немає жодного протоколу, складено на порушників благоустрою. 


Дехто зазначив, що, можливо, ще надійдуть, інші ж стверджували, що паління відбувається ввечері, в інспекторів закінчується робочий день, а в поліції не вистачає працівників, аби їздити і за викликами по крадіжках чи бійках, і ловити паліїв.


Тому, надійдуть на розгляд протоколи про спалювання листя і бур’яну бердичівлянами, складені безпосередньо в нашому місті, чи ні, покаже час, бо, виходячи з даної ситуації, відбувається це не 
одразу і не через кілька днів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.