Вже відомо, коли планують відкрити басейн у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 22 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Вже відомо, коли планують відкрити басейн у Бердичеві

Питання, коли ж нарешті буде відкрито міський плавальний басейн, очевидно, багато кого з бердичівлян хвилює.

В соціальних мережах то і справа, що питають або напряму, чи вже завершено ремонт, або ж питають про ціни, а в результаті дізнаються, що він закритий. Зовнішній вигляд цієї будівлі вже не один рік говорить сам за себе, бо вікна тут змінили, плитку знадвору збили і протягом певного часу басейн після коротких дрібних ремонтів все ж розпочинав роботу. А от капітального відновлення він не бачив років зо тридцять.


Лише минулого року було складено проектно-кошторисну документацію та з третьої спроби проведено тендер на виконання ремонтних робіт. Дах вже майже зроблено, далі роботи проводитимуться всередині будівлі, зокрема, заміна вентиляції великого та малого басейнів. На позачерговій сесії Бердичівської міської ради, яка проходила у понеділок, присутнім депутатам, серед яких були ті, хто поцікавився станом справ комунального закладу і його відкриттям, трохи інформації повідомила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Дячук. В свою чергу, дещо доповнив цю інформацію і міський голова.


Ремонтні роботи в басейні йдуть повним ходом і, звісно ж, на капітальне відновлення закладу потрібні шалені кошти – близько 20 мільйонів гривень. Дещо з міського бюджету на ці цілі вже виділялося, проте, зрозуміло, що покрити ці витрати в повному обсязі міський бюджет не має змоги. Міська влада у даному питанні розраховує на область та державу, котрі могли б допомогти. І нині є надія на те, що Бердичів потрапив у програму отримання коштів з державного бюджету. Місту пощастило у цьому плані, бо до часті у програмі допускалися ті, у кого вже є розроблена проектно-кошторисна документація. А з цим, як було зазначено вище, у міського плавального басейну проблема нема, і ремонт вже проводиться.


На завершальному етапі, за словами міського голови, є всі шанси повернути кошти. А поки що повідомили, що орієнтовно відкриття басейну відбудеться не раніше грудня місяця. Та тут все залежить від темпів ремонтних робіт і від того, чи вчасно буде замінено необхідне обладнання, щоб встигнути все завершити.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.