Бердичівлян закликають підтримати петицію про встановлення світлофору на небезпечному перехресті — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлян закликають підтримати петицію про встановлення світлофору на небезпечному перехресті

Про це перехрестя, на якому протягом багатьох років траплялося багато дорожньо-транспортних пригоди, причому і з летальними наслідками, знають усі бердичівляни. Ця ділянка поблизу супермаркету «Наш Край» та Центральної міської лікарні по вулиці Житомирській неодноразово ставала місцем аварій за участю пішоходів, які по зебрі переходять дорогу. Містяни вже втомилися наголошувати на тому, що рух цією ділянкою потрібно убезпечити, встановивши світлофор. Адже це, на думку багатьох, сприятиме зменшенню швидкості руху автомобілів та їхній зупинці, щоб люди безпечно могли дістатися іншого боку дороги. Та скільки б не минуло часу і скільки б пригод і трагедій тут не траплялось, змін ніяких не відбувається.

Зробити крок у вирішенні цієї проблеми взявся бердичівлянин Роман Фарбота, який на сайті Єдиної системи місцевих петицій Бердичева 5 жовтня розмістив петицію про встановлення світлофорів на "Т" - подібному перехресті по вул. Житомирській від буд. 46/1 до буд. 43 та до ЦМЛ.
Чоловік зазначає, що «в зв'язку з великою кількістю дорожньо-транспортних пригод із летальними випадками, а також з високою небезпекою наїздів на пішоходів "низьколітаючими" автомобілями на даному перехресті вулиць (в основному гинуть та травмуються пішоходи) є необхідність встановити світлофори для регулювання автомобільного і пішоходного руху».


Також ініціатор збору підписів додає, що раніше на цьому місці в період «совєтів» та на початку незалежності України тут були встановлені світлофори, котрі з якихось незрозумілих причин були зняті.
Збір підписів на підтримку петиції триває протягом 31 дня. Станом на п’ятницю, 19 жовтня, її підписали 23 особи з 200 необхідних. Тому усі ті, кому небайдужа власна безпека та безпека своїх близьких і рідних, можуть долучитися до потрібної і важливої справи та підтримати автора, залишивши і свій підпис.

 

aloka

 

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.