Ціна на газ для бердичівлян до 27 жовтня ще не підніметься — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

Ціна на газ для бердичівлян до 27 жовтня ще не підніметься

Рішення Кабінету Міністрів України про ціну на газ з нетерпінням чекали усі міста України, адже від цього, нагадаємо, залежав опалювальний сезон в Україні.

В багатьох містах він почався з 15 жовтня, проте населення одразу попередили, що і підприємства з постачання тепла, і міські влади, і самі споживачі не знають, якою буде ціна на газ у цей опалювальний сезон.
Вирішальним днем мало стати 17 жовтня, коли на засіданні Кабміну і мали прийняте рішення: залишати стару ціну або ж піднімати її на кілька відсотків. Більше того, договори теплоенерго у містах були, як ми вже повідомляли, підписані до ранку 18 жовтня, і у разі неприйнятого рішення оселі, організації та установи залишилися б без опалення.


Батареї в квартирах бердичівлян ще вчора ввечері були прохолодними, і зранку теж тепла не було, проте це можна пов’язувати і з температурними показниками, бо надворі вдень термометри показують близько 20 градусів з позначкою плюс.


Та вже вчора ввечері українські сайти новин почали розміщувати інформацію про те, що Уряд відклав підвищення ціни на газ до 27 жовтня, тобто трішки більше, ніж на тиждень. Це означає, що продовжено дію постанови №187 про накладення спеціальних зобов’язань на НАК «Нафтогаз України» та обласні газопостачальні компанії постачати населенню та підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) природний газ без зміни поточних цін.


Отож, поки вартість природного газу для населення і теплокомуненерго залишається у розмірі 4942 гривні за тисячу кубічних метрів, а для кінцевого споживача, враховуючи ПДВ та інші збори, – 6 958 гривень за тисячу кубічних метрів. Яке рішення буде прийняте після вказаної дати – 27 жовтня, залишається чекати.

 

aloka

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.