Ремонтуючи водогін в Бердичеві знайшли підземний хід. Фото — РІО Бердичів

Середа, 27 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Ремонтуючи водогін в Бердичеві знайшли підземний хід. Фото

12 жовт. 2018 Власкор

У всякому разі, таке припущення висловили робітники «Бердичівводоканалу», які прибули сьогодні на вулицю Шевченка для усунення прориву водогону.

Як стверджували, підприємці з сусідніх будівель, асфальт в цьому просів ще з місяць тому. А вчора з-під землі почало бити джерело.
Працівники сьогодні окреслили місце можливого прориву, вирізали акуратно квадрат асфальту та почали розкопки. Але де саме пролягає труба, і магістральний водогін пошкоджений, чи відвід до будинку, на момент зйомки встановити їм не вдалося. Єдине, що побачили, що під асфальтом і щебенем був тридцяти сантиметровий шар червоної цегли, який дуже схожий на перекриття древніх підземель, під яким були порожнини, заповнені нині водою.


Схожі склепіння в цій частині міста вже віднаходили не раз і не два. Наприклад, у дворі сусіднього будинку по вулиці Шевченка, 11 або ж між будівлею мед коледжу та будівлею колишнього МРЕВ. Судячи з історичних джерел, вулиця була на цьому місці завжди, тому підвалу для зберігання продуктів чи краму тут не могло бути. Якщо тут щось і було, то це міг бути перехід під вулицею між підвалами будинків, які стояли обабіч.

РІО-Бердичів
Щоб там під землею не було, але води в кранах бердичівлян, які проживають в центрі міста ще довго не буде.

В зв'язку з ліквідацією прорива на водоводі з 10.00 буде обмежано рух транспорта по вулиці Шевченка.

prorivsh

prorivsh1

prorivsh2

prorivsh3

prorivsh4

prorivsh5

prorivsh6

 

aloka

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.