На дитячому майданчику, що під вікнами мера Бердичева, іноді собак більше ніж дітей — РІО Бердичів

Середа, 27 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

На дитячому майданчику, що під вікнами мера Бердичева, іноді собак більше ніж дітей

Бродячих собак, напевно, вже треба робити символом міста Бердичева, бо вони є скрізь, від житлових кварталів, базарів, вокзалів, до центральної площі міста. І ведуть себе вони не завжди дружелюбно і адекватно.

Нещодавно об’єктив фотоапарата зафіксував, як на виході з дитячого майданчика вляглась чимала псина, а поруч не менша злісно гарчала і гавкала на неї. Матуся з острахом провела свою дитину повз цих собак, а на питання сина, чому собаки гавкають одна на одну, відповіла: «Це вони так говорять між собою».

Поруч лежало та грілось на сонечку ще кілька собак, які теж кожної миті були готові доєднатись до «розмови», оскаливши свої клики та зуби.

До міського травмпункту раз у кілька днів, а то й щодня по декілька людей звертаються з травмами від укусів бродячих собак, і так триває вже багато-багато років.

Нині розпочалось будівництво притулку для собак, але коли воно буде закінчено, і чи вирішиться тоді проблема, поки що невідомо

sobaki1

sobaki2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.