Повідомлення про відключення сьогодні води у Бердичеві не є дійсним — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Повідомлення про відключення сьогодні води у Бердичеві не є дійсним

Ми вже писали вчора про те, що три дні підряд центральна частина міста була без води у зв’язку з проривом труби водопостачання.

Весь цей час по вулиці Героїв України працівники МКП «Бердичівводоканал» шукали пошкоджену трубу, аби ліквідувати аварію, і таки знайшли, провели усі необхідні ремонтно-рятувальні роботи, зупинивши на цей час роботу насосної станції «Південна». Бердичівлянам довелось потерпіти тимчасові незручності, але наразі вода є.


На сайті МКП «Бердичівводоканал» розміщене повідомлення про аварійні роботи без указання дати, тому дехто подумав, що стосується воно і сьогоднішнього дня, і води у кранах містян знову не буде. Проте, як зазначила журналісту газети «РІО-Бердичів» диспетчер водоканалу, дане повідомлення вже не є дійсним, адже всі необхідні роботи з ліквідації прориву були зроблені.

aloka

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.