Бердичівляни тепер можуть дізнатися про свою і сусідову субсидії через інтернет — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівляни тепер можуть дізнатися про свою і сусідову субсидії через інтернет

Щороку велика кількість бердичівських родин бере участь у процесі оформлення субсидій, аби полегшити оплату комунальних послуг у плані грошей.

Ціна на газ, світло, опалення та воду у сукупності складають картину, яка для багатьох бердичівлян є занадто дорогою. Не маючи можливості із зарплат та пенсій платити «комуналку» та ще й купувати ліки і продукти харчування, люди надіяться на допомогу держави, хоча нині ця допомога у вигляді субсидії надається далеко не всім. Так, багато сімей попросту були її лишені з тих чи інших причин, що неабияк обурило населення. Звісно ж, така картина вимальовується і в інших містах України, де кількість субсидантів значно скоротилася.


Проходячи процедуру заповнення декларацій, чекаючи своєї черги, а це, безумовно, звичне явище в Бердичеві, коли на початку коридори управління праці і соцзахисту населення вщент переповнені містянами, кожен чекає моменту, коли діхзнається, отримає він субсидію чи ні. Найбільше, напевно, багатьох цікавить і те, отримали її і в якому розмірі друзі, рідні та близькі, і особливо сусіди.


Тепер це питання вирішено, бо нині кожен громадянин може переглянути свою, і не тільки, надану субсидію та її розмір на опалювальний і неопалювальний період. Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. Заходячи на сайт ДП "ІОЦ МІНСОЦПОЛІТИКИ УКРАЇНИ", бердичівляни вводять свою адресу і отримують відповідь на своє, так сказати, питання.


Як зазначає Мінсоцполітики, за роки незалежної України таку процедуру ввели вперше і це дасть змогу не лише контролювати кожну гривню, яка була виділена з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, але і підвищити адресність допомоги та покращити ефективність програми житлових субсидій.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.