В Бердичеві копати могили вручну значно дешевше, ніж екскаватором — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві копати могили вручну значно дешевше, ніж екскаватором

У всякому разі, так стверджується у рішенні виконавчого комітету, яке було прийнято кілька днів тому. Його проект був дуже заздалегідь оприлюднений на офіційному сайті міської ради, ніяких зауважень на нього не надходило, тому члени виконкому одноголосно за нього проголосували.

Керівнику комбінату комунальних підприємств міський голова лише дав завдання, щоб на території кладовища своєчасно зрізали старі і ушкоджені дерева, і взагалі, зробити так, щоб поступово там не залишилось ніяких дерев. Мовляв, поки вони малі, то гарно, але якщо виростають, то становлять небезпеку і виглядають не так привабливо.


Виходячи з наших традицій та менталітету, після таких вказівок навряд чи наше кладовище стане схожим на американські чи німецькі, де лише невеличкі надгробки та газонна трава, але можливо вдасться не допустити такого жахіття, як на старому кладовищі , де дерева і кущі сплелись в непрохідні хащі.


А щодо тарифів на копання могил, то нижче друкуємо їх повний список. До речі, в рішенні сказано, що ці тарифи, по-перше – економічно обґрунтовані, по-друге – узгоджені з антимонопольним комітетом, по-третє – вирахувані на основі кількох спеціальних законів.


Ось так у місті все строго і заплутано. В приміських селах же, де також хоронять багатьох бердичівлян їх родичі, все набагато простіше, хоча теж є свої нюанси.

kopannya

kopannya1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.