Конкурс з перевезення пасажирів на бердичівських маршрутах не відбувся — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Конкурс з перевезення пасажирів на бердичівських маршрутах не відбувся

Сьогодні зранку в приміщенні Бердичівської міської ради за планом проводився конкурс з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування.

Правильніше було б сказати, що мав проводитись, адже оголошення про цей конкурс на Офіційному порталі міста буkj розміщене ще заздалегідь і всі відповідні процедури були дотримані.


Минулого тижня в міському автопарку члени конкурсного комітету здійснювали перевірку стану маршрутних транспортних засобів, аби скласти загальну картину якості перевезення бердичівлян і зробити висновки, які маршрутки можна допускати до роботи.


Незважаючи на те, що було визначено дату, час і місце проведення конкурсу, склад конкурсного комітету, до якого увійшло 18 членів, на жаль, на засідання сьогодні явилося лише 9. Для кворуму ж потрібна кількість у не менш ніж половину, тобто хоча 10 осіб, не з’явилася, хоча усіх їх було попереджено. Відповідно до Положення, затвердженого сесією міської ради, за відсутності кворуму приймати рішення з цього питання члени комітету не мають права з юридичної сторони. Враховуючи таку ситуацію, було вирішено перенести засідання конкурсного комітету на 15-ту годину четверга. За цей час депутати мають змогу попрацювати, як було сказано заступником міського голови з питань ЖКГ Сергієм Онофрійчуком, зі своїми колегами, обговорити проблемні питання і в подальшому прийняти рішення щодо укладання угод на міські перевезення. Тим більше, що матеріали всі підготовлені, а пропозиції - надані.


Завтра, 15 серпня, близько 5-ї години ранку відбудеться виїзна перевірка в автопарку, аби доперевірити ті маршрутки, котрі підлягали капітальному ремонту або на той момент знаходилися вже на маршруті. Всього в конкурсній пропозиції були заявлені 12 транспортних засобів і не всі були оглянуті працівниками виконавчого комітету, конкурсного комітету і працівниками сектору реагування патрульної поліції. А ще за день до проведення конкурсу пройшла нарада з бердичівськими перевізниками, зроблені деякі зауваження, які повинні бути усунені.

konkurs

konkurs1

konkurs2


Члени конкурсного комітету, незважаючи на відсутність кворуму для прийняття рішення, залишилися для обговорення певних питань, аби до четверга все було підготовлено належним чином і конкурс все ж відбувся.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.