В центрі Бердичева знову нема води через прорив труби. Фото — РІО Бердичів

Середа, 13 Листопада

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В центрі Бердичева знову нема води через прорив труби. Фото

Щоправда достеменно невідомо, чи вся частина міста, котру так чи інакше прийнято називати центром, нині чує свист у кранах своїх домівок та місць роботи.

А от ті, хто працюють в місцях, приближених до вулиці Свободи, або ж як її колись називали МЮДа, нині сидять без води.

Все тому, що в дворі прорвало трубу водопостачання і працівники «Бердичівводоканалу» нині екскаватором і насосом ліквідовують неполадки, якщо так це можна назвати. До диспетчера комунального підприємства, на жаль, журналіст додзвонитися не зміг, адже постійно зайнята лінія, проте вже дивлячись на стікаючі струмки і глибочезну яму, котру технікою нині риють, зрозуміло, що на появу водопостачання варто очікувати не раніше вечора.


Самі комунальники наголошують що труби старі, ржаві і звідси й часті прориви. Не менш сумно і те, що на такі аварії толком нема кому й виїжджати, бо, окрім відсутності керівництва у «Бердичівводоканал», похвалитися комунальне підприємство не може і достатньою кількістю працівників. Причина цьому – затримки заробітних плат, через що люди попросту звільняються. Лише нещодавно виплатили кошти за травень місяць, залишається двомісячна заборгованість.

IMG 1919

IMG 1921

IMG 1922

IMG 1923

IMG 1924

IMG 1926

IMG 1927

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.