Бердичівські маршрутки 4 та 4-А знову стали темою нарікань — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські маршрутки 4 та 4-А знову стали темою нарікань

Здається, про конкретно ці 2 маршрутки, або ж краще сказати автобуси, які курсують від площі Соборної через мікрорайон «Корніловка» і аж до пішохідного мосту на залізничному вокзалі, не говорив хіба що ледачий. А ті, кому доводиться ними їхати до місць роботи, у справах, на ринок чи в зворотному напрямку додому, взагалі вже втомилися повторювати одне і те ж. Напевно, втомилися про це постійно писати і бердичівські журналісти, а також втомилися піднімати це питання на сесіях бердичівські депутати. А віз, як говориться у відомій байці, і нині там.

Міська влада обіцяла, що ситуація налагодиться, навіть приймали рішення про компенсацію за перевезення пільговиків, та автобуси даних маршрутів як їздили через раз, так і продовжують це робити. Кілька разів дехто все ж стверджував, що бачив, як кілька вони їздили часто і причому не один автобус. Та було це вже кілька місяців тому, а нині – наша пісня гарна-нова.


В соціальних мережах бердичівляни не стримують обурення, бо зранку сильним дощем довелось більше години чекати на «четвірку», якої не було, і запізнитися на роботу. На таксі роз’їжджати щоразу, як тільки немає автобусів, не всім по кишені, а власного автомобіля також не всі мають.


Така ж проблема на позачерговій сесії міської ради, що проходила у середу, прозвучала у вигляді депутатського запиту. Мова йшла про недотримання 4 і 4-А встановлених маршрутних графіків через що людям нема як дістатися до потрібних місць. Було в черговий раз наголошено на тому, аби вплинути на перевізника і здійснити перевірку , чи дійсно дані автобуси їздять по графіку. Даний запит взяли до уваги і обіцяли розглянути. От тільки чи змінить це ситуацію з курсуванням «четвірки», однозначно говорити важко, бо така ситуація повторюється вже не один рік і у жителів тих районів вже згасає надія на те, що щось зміниться.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.