В Бердичеві з’явилася «маленька Венеція» — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві з’явилася «маленька Венеція»

24 лип. 2018 Світлана Семчук

Саме таку назву вулиці, котру всі знають як «вулиця Богдана Хмельницького» дала користувач соціальної мережі «Фейсбук» Світлана Шмигельська. В групі "Підслухано в Бердичеві" вона продемонстрували світлини затопленої дороги, якою не можна ні пройти, ні проїхати. Через масштабні дощі, котрі настигли місто ось уже протягом кількох днів, «ливнівки» на бердичівських дорогах, як завжди, не справляються з такою кількістю води, що надходить. Як тільки розпочинається злива, рівень води дійсно стає таким, що автомобілям доводиться мало не пливти, а людям – закачувати колоши штанів, аби пройти.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли Бердичів потерпає таких підтоплень. Лише місяця півтора тому транспортні засоби потрапляли у водяну пастку поблизу центрального ринку та по вулиці Шевченка. Тоді у соціальній мережі також з’являлися світлини і відео, як автівки перепливали підтоплені ділянки дороги, водії деяких із них взагалі зупинялися на краю дороги через поломку транспорту.


Сказати, що ця «маленька Венеція» - єдина вулиця, фото якої з’явилися у Фейсбуці, буде применшенням. Адже гортаючи стрічку новин з частою періодичністю натрапляєш на подібні пости і світлини. Є навіть і відео злощасних водяних потоків, що вкрили вуличні дороги. Одним із таких стало відео, розміщене ще одним користувачем соцмережі – Дашою Ліпінською, яка скаржиться на те, що по вулиці Івана франка (район шкірцеху) депутати лише обіцянками не один рік годують у плані ремонту дороги.


Зранку така ж картина спостерігалася, знову ж таки, і по вулиці Шевченка, яка далеко не відійшла від попередніх, і біля ринку. Решта вулиць Бердичева по краях доріг, біля тротуарів, мали широкі потічки, через яких містяни не могли перейти, аби не вступити і не намочити взуття. Автомобілі ж повільно їхали, а відчайдухи – створювали справжні фонтани.


Синоптики прогнозують, що така погода протримається до кінця тижня і ще ці дні йтимуть дощі. Тому, вочевидь, ще не одне фото і відео затоплених вулиць з’явиться в соціальних мережах.

potop

potop1

potop2

potop3

potop4

potop5

 

 

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.