"Бердичівводоканал" оприлюднив список боржників і поквартирно відключатиме від водопостачання — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

"Бердичівводоканал" оприлюднив список боржників і поквартирно відключатиме від водопостачання

Такі «листи щастя» нині розвішані на кожному багатоквартирному будинку в Бердичеві, жителі яких мають борги з теплопостачання чи водопостачання. А таких, з впевненістю можна сказати, вистачає у кожному будинку, бо хтось платить, а хтось – ні, і потім накопичується на кожен під’їзд шалені суми. Звісно, в більшості випадків ці суми складаються з кількох лишень квартир, просто у когось борг уже зріс до неймовірно високого рівня. 

Зазвичай кожного разу на боржників по комунальним послугам працівники підприємств складають адміністративні протоколи. Порушники, в свою чергу, приходять на засідання адмінкомісії або ж не приходять, але отримують найчастіше штраф, хоч і невеликий – 51 гривню. Далі, зрозуміло, такі штрафи будуть зростати у разі несплати боргу або ж не вирішення питання шляхом реструктуризації боргу до 5 років. Та, чесно кажучи, суми у 5, 8, 10 і більше тисяч гривень шокують.

spisok01
Як по-іншому боротися з боржниками, окрім штрафів, поки не могли вирішити. Є варіант подавати в суд на порушника, та з нинішньою ситуацією в суді, коли катастрофічно не вистачає суддів і люди чекають на розгляд справ місяцями, та ще й за позов платити потрібно, він використовується не так часто. Аж ось на тих же «листах щастя» у вигляді папірця з номером квартири та сумою заборгованості за воду підприємство «Бердичівводоканал» попереджає бердичівлян – мешканців багатоквартирних житлових будинків про вжиття суворих мір до тих, хто не розрахується з боргами у триденний термін від моменту розміщення таких попереджень. В ці заходи входитиме відключення від системи водопостачання та водовідведення з подальшим приєднанням за рахунок абонента, а також направлення офіційного листа в Бердичівську СЕС з інформацією про відсутність системи водопостачання і водовідведення та порушення санітарно-епідемічного нормативного регулювання.


Окрім того, на сайті МКП «Бердичівводоканал» є список тих, хто заборгував перед підприємством кошти за оплату послуг водопостачання та водовідведення. Подано назви вулиць, номери будинків та квартир і сума, яку заборговано. Тому кожен може побачити не лише ту суму, яка «накапала» собі за несплату, але є гроші, які винен водоканалу сусід, родич, знайомий.


Нижче публікуємо таблицю з тими адресами, які є у списку боржників.

spisok1

spisok2

spisok3

spisok4

spisok5

spisok6

spisok7

spisok8

spisok9

spisok10

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.