Біля автостанції в Бердичеві реконструюють магазин — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Біля автостанції в Бердичеві реконструюють магазин

Про це було сказано за засіданні архітектурно-містобудівної ради, члени якої розглядали ескізні пропозиції опорядження фасадів існуючого торговельного павільйону по вулиці Житомирській, 2/8. Щоправда дехто не зовсім зрозумів, чому магазин, бо саме він потрапляє під таку собі «реконструкцію», має таку адресу, якщо поруч розташована автостанція за загальновідомою адресою – вулиця Ширшова. Та мова була не про те.

Під опорядженням фасадів мали на увазі будівлю магазину, яку власник хоче привести в належний вигляд. Тобто, буде оздоблено фасад якісною штукатуркою, облаштовано нові сходи та частину ділянки біля магазину тротуарною плиткою.


Розробкою ескізних пропозицій на замовлення займалося ПП «Архітектурна майстерня Бердичева». І в декорі фасаду, як зазначили, будуть імітовані вікна, схожі на справжні. Геометричні ж параметри будівлі залишаться незмінними.


Голова архітектурно-містобудівної ради Михайло Гайченя після того, як усі присутні схвалили таку ініціативу, додав, що це дуже добре, коли власники магазинів чи інших приміщень виявляють бажання привести до ладу споруди, навіть якщо вони належать до розряду тимчасових.

m rada

m rada1

m rada2

m rada3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.