Щонайменше 5 поверхів будинку на Червоній горі в Бердичеві пообіцяли звести цьогоріч — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Щонайменше 5 поверхів будинку на Червоній горі в Бердичеві пообіцяли звести цьогоріч

Зовсім нещодавно на нашому сайті ми розміщували відео програми «Гроші», що транслюється по телеканалу «1 + 1», в якому показали усі прикраси будівництва багатоповерхівки для військових на Червоній горі у Бердичеві.

Тоді це кількахвилинне відео викликало масу обурень, особливо – у бердичівлян, які і без того повторювали, що гроші невідомо куди діваються, а будинку за 2 роки немає. А тут вже на всю Україну продемонстрували, як заморозилося будівництво багатообіцяного житла для військовослужбовців. Нагадаємо, що раніше вже починали будувати цей будинок двічі. Обидві спроби виявилися провальними і не було зведено навіть фундаменту. Третя спроба почалася у 2016 і вже у жовтні було забито сваї, привезено необхідні матеріали і техніка почала активно працювати. На початок будівництва було виділено 15 мільйонів гривень, а загальна кошторисна вартість його мала скласти близько 26 мільйонів гривень з державного бюджету.


У квітні 2017 році, коли до міністра оборони надійшло ряд питань, бо будівництво на Червоній горі не проводилося, відповідь, що у четвертому кварталі 2017-го будинок здадуть в експлуатацію, вбила наповал, бо на той момент не було зведено ще навіть фундаменту. Нині надворі вже літо 2018-го і багато військовослужбовців, які мають отримати тут квартири, вже не сподіваються. Проте, очевидно, після публікації вищевказаного відео, справа наче зрушила з мертвої точки. Ну, принаймні хочеться у це вірити. На своєму сайті редакція газети «Земля Бердичівська» опублікувала інформацію про те, що народний депутат України Олександр Ревега знову у Верховній Раді України підняв питання будівництва багатоповерхівки в Бердичеві, зазначивши, що і він, і бердичівська громада будуть контролювати цей процес.


«На засіданні комісії Верховної Ради України, куди був запрошений начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України Олег Галушко, народний депутат України Олександр Ревега поставив перед ним питання про будівництво багатоквартирного будинку для військових на Червоній Горі, строки здачі якого дуже затягуються, хоча вже третій рік виділяється мільйони гривень, але крім фундаменту там нічого немає.

Олег Галушко запевнив, що в цьому році заплановано щонайменше п’ять поверхів, на що Олександр Васильович заявив, що не дасть спочинку тим, хто затягує процес будівництва та буде його контролювати разом з бердичівською громадою», - йдеться в статті.

Revega dom

dom 1

Omaks Centr800

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.