Зливою в Бердичеві затопило не лише дороги, а й дахи — РІО Бердичів

Понеділок, 13 Липня

  • Бердичівський Базар

Зливою в Бердичеві затопило не лише дороги, а й дахи

Вихідними в Бердичеві світило вже сонечко і майже нічого не нагадувало про те, що у четвер потужна злива наробила в місті чимало клопотів. Про те, що вона зробила непроїзною і непрохідною частину бердичівських вулиць, ми вже писали, але те, що калюжі глибиною до півметра можуть стояти на дахах будинків, у це навряд чи хто міг повірити.

Таке нещастя спіткало мешканців верхніх поверхів будинку № 34/2 по вулиці Одеській (колишня адреса будинку - Червона Гора 29-Б). Під час дощу жителі під’їзду №6 побачили, як зі стелі почала спочатку капати, а потім литись вода. Пізніше і жителі сусіднього, п’ятого під’їзду, які мешкають на 4-му!!! поверсі, побачили в себе такі ж потоки.


Вода бігла по стінам і просто лилась зі стелі, нещодавно встановлені натяжні стелі швидко наповнились нею, немов дитячі басейни, а за кілка хвилин своє вагою вода видавила вбудовані ліхтарі і через ці отвори хлинула на підлогу.
Дев’ятимісячна дитина злякалася, жінка почала телефонувати в усі інстанції, а чоловік побіг на дах, щоб хоч щось залагодити. На жаль, він не сфотографував те, що там побачив ціле озеро води, бо не мав часу це робити. Відразу почав шукати зливний отвір та прочищати його. Після того, як це вдалось зробити, озеро на даху почало міліти.


Ніхто не знає і навіть боїться представити, що ж сталось в квартирі на п’ятому поверсі, через яку на четвертий полилась стіна води. Її власник приїздить рідко і нікому з сусідів ні ключа не залишав, ні навіть номера телефону, тож по приїзді його очікує не дуже приємний сюрприз.


Щодо реакції посадових осіб на проблеми мешканців треба розповісти окремо. В четвер жодна з інстанцій не могла дати вичерпну відповідь, як вони можуть допомогти. Чергова міськвиконкому (за описом мешканки квартири на четвертому поверсі у соцмережі «Фейсбук») сказала, що направила на місце пригоди головного інженера, але ніхто чомусь не прийшов. Приходив хтось інший, сказав, що дах - це не його компетенція, і порадив звернутись до начальника ВЖРЕП.


Наступного дня жінка звернулась особисто з заявою, щоб надіслали відповідну комісію для фіксації пошкоджень та збитків, але до кінця робочого дня вона її не дочекалась. Також звернулась до відділу ЖКГ у міськвиконкомі з заявою про необхідність негайних ремонтних робіт, бо в ЖЕКу їй не надали інформацію, коли останній такий ремонт проводився, на дали телефон майстра дільниці і взагалі вели себе не дуже коректно.


Чесно кажучи, незрозуміло, чому такої інформації не хотіли чи не могли дати, адже, судячи з новісінького руберойду на даху, ремонт проводився не пізніше, ніж в минулому році. Більша частина даху акуратно заклеєна новим покриттям, хоча деякі ділянки залишились зі старим. Напевно, саме ці залишки старого покриття чи залишки матеріалів для ремонту, які спокійнісінько валялись по різним частинам даху, велика вода підняла і потягнула за собою до невеличкого зливного отвору.


Чи будуть вжиті заходи після неприємної ситуації, чи буде подаватись позов про відшкодування збитків, чи зміняться підходи до чистоти плоских дахів на будинках міста, сподіваюсь, напишемо в наступних публікаціях.

potop4

potop5

potop6

potop7

potop8

potop9

potop3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.