Бердичiв зазнав пiдтоплення. ФОТО. ВІДЕО — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичiв зазнав пiдтоплення. ФОТО. ВІДЕО

Дощ, на який протягом багатьох посушливих днiв чекали бердичiвляни, у четвер принiс не лише вологу i прохолоду, а чимало неприємностей для власникiв автомобiлей. Тi, хто ввечерi поверталися з роботи або ж їхали у справах власним транспортом чи в маршрутцi, потрапили у водяні пастки.

По вулиці Житомирській біля ринку, де зупиняються маршрутки, і далі по дорозі, а також по вулиці Шевченка водії автівок змушені були пливти в прямому сенсі цього слова. Злива, котра за кілька хвилин утворила суцільні калюжі по місту, у цих районах створила, м’яко кажучи, море. Дощові каналізації, що мали б пропускати через себе потік води, попросту не справилися з цією роботою. Багато хто впевнений, що вони не очищені від піску ще після зими та від сміття, тому й вода не стікала так, як потрібно.


Окрім заторів на дорогах, багато автівок зазнали пошкоджень. Рівень води подекуди сягав фар транспортних засобів і можна було бачити, як кілька водії зупинялися та копирсалися у відкритому капоті. Були й такі, хто навіть і не намагався долати водяну перепону, аби не нашкодити автомобілю, і зупинялися біля узбіччя, щоб перечекати. На дорозі валялися відірвані бампери, а пізніше у соціальних мережах дехто розшукував загублені номерні знаки, а дехто – власників загублених номерних знаків.


Тут же, у «Фейсбуці», з’явилося чимало світлин і відео підтоплення, бо бажаючих сфотографувати і зняти на камеру, як транспорт долає шалений потік води, було немало. А знімати то було що, адже вода у певних місцях навіть закрила бордюри і розлилася по тротуарах.


Пізніше, коли дощ трішки зменшився, вода почала сходити і рухатися автомобілям стало набагато зручніше.

potop 1

potop 2

potop 3

potop 4

potop 5

potop 6

potop 7

potop 8

potop 9

potop 10

potop 11

 

 

Omaks Centr800

 

Відео

Бердичiв зазнав пiдтоплення Ольга Лукашенко з соціальної мережі Facebook
Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.