В Бердичеві змінено маршрути міських автобусів — РІО Бердичів

Вівторок, 25 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві змінено маршрути міських автобусів

13 черв. 2018 Олександр Доманський

Таке рішення було нещодавно прийняте на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. В основному, ці зміни стосуються назв кінцевих зупинок (згідно останніх перейменувань вулиць) та інших незначних коригувань.

Цікаво, що в цьому рішенні ви не знайдете маршруту №1 Вокзал – Гришківці, адже селище – то вже інша територіальна одиниця, і вже селищна рада буде офіційно приймати рішення про маршрут №1 Пл. Сєдлєцька – Гришківці. 

Такої дурні могло б не бути, якби місто і район об’єднались в одну територіальну громаду. Хоча існуванню такого маршруту навряд чи стануть загрозою будь-які бюрократичні викрутаси. Адже існує він вже більш ніж півстоліття, і існуватиме доти, доки не придумають замість автобусів якісь супердрони, і тоді з Гришковець на базар люди будуть не їздити, а літати (про те, що тоді буде базар, я навіть не сумніваюсь).

marshrut

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.