Обласні депутати хочуть допомогти Бердичеву з будівництвом очисних споруд — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Обласні депутати хочуть допомогти Бердичеву з будівництвом очисних споруд

30 трав. 2018 Ульяна Житниченко

Обласні депутати написали звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України, прохаючи надати фінансову допомогу Бердичеву для будівництва очисних споруд.

Їх непокоїть ситуація з очисткою води підприємством "Комплекс екологічних споруд", на адресу якого останнім часом сипляться звинувачення у неякісній очистці стічних вод, котрі потрапляють до річки Гнилоп’ять. Та, в свою чергу, створює екологічну проблему в кількох селах Бердичівського району і в Бердичеві також.


Для того, аби нарешті побудувати свої очисні споруди, потрібно більше 70 мільйонів гривень. Саме таку суму депутати Житомирської обласної ради просять виділити Бердичеву для покращення ситуації, що склалася.

Нижче публікуємо текст звернення:

zvernennya

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.