В Бердичеві знімають знаки, що забороняють проїзд по вул. Грушевського — РІО Бердичів

Неділя, 20 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві знімають знаки, що забороняють проїзд по вул. Грушевського

Вже давно серед водіїв міста точились дискусії про те, що на вулиці Грушевського (колишня Карла Маркса) потрібно зробити двосторонній рух транспортних засобів.

Адже одностороннім його зробили ще тоді, коли не було об’їздної дороги навколо Бердичева, і потік вантажного транспорту слідував вулицями міста. Сьогодні ж вантажного транспорту набагато менше, а ширина проїжджої частини на вулиці не менша, ніж на інших вулицях із двостороннім рухом.

Асенизатор

Коли я проїжджав повз і побачив, що працівники «Бердичівкомунсервісу» зняли знак «Проїзд заборонено» («цеглину» по народному), то подумав, що нарешті ці дискусії вилились у цілком закономірне рішення. Адже, дуже часто рухаючись з району Інтендантського, щоб попасти в «Колібрис», або з району центральної площі, щоб попасти до центру зайнятості, приходиться чимало об’їжджати.

Але, ні. Після того, як робітники зняли старий знак, почали чіпляти на його місце такий самий, але вже новенький і лискучий. Вони кажуть, що їм все одно, дали б наказ інший знак вішати, вони б відкрили дорогу для водіїв, але поки що ніхто такого наказу не давав. Один з працівників розповів, що не лише тут, а ще в десятках місць в Бердичеві висять знаки, які, м’яко кажучи, не відповідають дорожній обстановці. Хто має прийняти рішення про їх заміну, він не знає.

Сподіватись на те, що  у керівництва міста, чи поліції дійдуть руки і до дорожніх знаків звичайно ж можна, але потрібно й водіям ініціативу якусь проявити. В місті зареєстровано більше десяти тисяч автомобілів, водії яких можуть і повинні впливати на те, як дороги ремонтують, чи які знаки ставлять. На сьогодні організувались у громадську організацію лише водії автівок на закордонних номерах (так званих «євробляхах»), прийшов час організовуватись і іншим.

znak2

znak3

znak4

znak5

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.