Новий підвищений тариф за водопостачання в Бердичеві почне діяти з 1 травня — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Новий підвищений тариф за водопостачання в Бердичеві почне діяти з 1 травня

Таку інформацію було озвучено на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, котре проходило сьогодні зранку. Звучала ця інформація в контексті питання «Про встановлення тарифів на послуги з очистки стічних вод для населення, бюджетних організацій та інших споживачів».

Підвищення тарифу на послуги з водопостачання зокрема пов’язане зі зростанням ціни на очищення стоків, адже на ТОВ «КЕС» нині вже розпочались і проводяться заходи з модернізації підприємства задля ефективнішої діяльності у плані очистки стічних вод. Як зазначив на засіданні виконкому директор «Комплексу екологічних споруд», вони тривалий час працюють собі у збиток, не маючи прибутку, бо він ще з 2014 року не був закладений у тариф. Тому оновлювати лінії і покращувати якість очищення немає за що.

Асенизатор


Нагадаємо, що вищевказані роботи по модернізації підприємства, можливо, не почалися б вже зараз, якби свого часу сільські голови сіл Бердичівського району та місцеві активісти не почали бити на сполох, мовляв, що територія Бердичівського району забруднюється викидами у річку Гнилоп’ять неочищених «КЕСом» стоків. Тоді ж то і почалися довготривалі зібрання екологічної комісії, численні перевірки, скандали і навіть трилітрові банки з мутною субстанцією, принесені на сесію міської ради. От на останній такій, коли до актової зали прийшла делегація з голови Бердичівської районної ради, депутатів, активістів, сільських та селищних голів, після більш ніж годинної дискусії та суперечок, місту і району вдалося домовитись. Спочатку це була домовленість про призначення робочої зустрічі, на якій мали обговорити план заходів з тої ж таки модернізації ТОВ «КЕС» та капітального ремонту обладнання. Коли ж така відбулася, то було узгоджено перспективний план капітального ремонту та реконструкції очисних споруд підприємства з метою покращення якості очистки стічних вод, визначено орієнтовні терміни початку та завершення робіт і джерела фінансування, а також план першочергових дій на найближчий час.


Роботи здійснюватимуться, як було зазначено заступником міського голови з питань ЖКГ Сергієм Онофрійчуком, завдяки 1,5 млн. грн., котрі виділить ТОВ «КЕС», а також 3 млн. грн., отриманих підприємством внаслідок підвищення тарифів в якості прибутку. За який час буде повністю все зроблено, поки не зазначали, проте у доповіді директора ТОВ «Комплекс екологічних споруд» було наголошено на першочергових планах підприємства з ремонтних робіт. Весь процес контролюватиме і перевірятиме спеціально створена робоча група, до складу якої входять і сільські голови. Робоча група виїжджатиме на місце і перевірятиме, що вже зроблено і що ще потрібно робити, як просуваються роботи і чи все виконується якісно.


Що ж до підвищення тарифів, то на зростання оплати за водопостачання впливає саме очищення стічних вод, ціна на нього підніметься загалом на 3 гривні. І якщо до цього жителі Бердичева за кубометр води платили 20 гривень, то вже з 1 травня цього року їм доведеться викладати з кишень по 23,30 гривень.


А конкретні розрахунки за очистку стічних вод для населення міста, бюджетних установ та організацій і інших споживачів, враховуючи ПДВ, виглядатимуть наступним чином:

- 8,34 грн. за кубометр – для населення;
- 8,82 грн. за кубометр – для бюджетних установ та організацій;
- 9,18 грн. за кубометр – для інших споживачів.

IMG 6569

IMG 6574

IMG 6577

IMG 6580

IMG 6582

IMG 6583

IMG 6585

IMG 6588

IMG 6590

IMG 6592

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.