Церкву з дзвіницею будуватимуть незабаром в Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 16 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Церкву з дзвіницею будуватимуть незабаром в Бердичеві

13 бер. 2018 Олександр Доманський

Рішення про затвердження генерального плану для розміщення нової церкви незабаром буде винесено на розгляд виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Постане новий культовий заклад за адресою: вул. Вінницька, 71-Б.

Бердичівляни знають цю адресу, як розташування колись дуже популярного в місті магазину «Дитячий світ». Тоді ж поруч з дев’ятиповерхівкою та дитячим магазином було збудовано дитячий майданчик з гірками та баштами, який нині перетворився в притон для бродячих собак та схованку для сміття.

Асенизатор


Саме на місці цього дитмайданчика планується збудувати нову велику церкву. Передбачається, що окремо від будівлі церкви будуватиметься дзвіниця, а поблизу передбачено автостоянку на 12 автомобілів. Детальний план цієї території вже опубліковано на Офіційному порталі Бердичева.


Дуже хочеться сподіватись, що будівля нового храму стане окрасою міста, особливо для подорожніх, які їхатимуть зі сторони Вінниці. Хоча в місті багато розглядалось вже і детальних планів, і ескізних проектів культових споруд, які так і не стали реалією навіть на цьому самому місці.

plan tserkva 1

plan tserkva 2

Відео

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.