Відеоспостереження за 86 тисяч гривень для майбутнього театру в Бердичеві викликало ряд питань у депутатів — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Відеоспостереження за 86 тисяч гривень для майбутнього театру в Бердичеві викликало ряд питань у депутатів

Останнім часом увага більшості бердичівлян прикута до вже звичної теми майбутнього театру в Бердичеві. За всі місяці його будівництва лишень ледачий, напевно, про це не говорив. І думки у кожного різняться кардинально. Хтось з нетерпінням чекає урочистої події відкриття, як зазначали ще спочатку, найкращого театру і вже мріє потрапити всередину, побачити все і поринути у незабутню гру акторів прем’єрного спектаклю. Хтось невпинно повторює про колосальні кошти, витрачені на відновлення цього об’єкту і про існування ряду інших важливих проблем, які потребують коштів.

Нагадаємо, що вартість реконструкції театру сягнула близько тридцяти мільйонів гривень. Спочатку сума була одна, потім через певний проміжок часу цифри змінювалися через подорожчання матеріалів та інші нюанси. Але факт є фактом: театр в Бердичеві на зло ворогам відродили, про благодійну підтримку майбутнього об’єкта мистецтва бердичівлян ще у березні попередили, а нині всі ще з літа в очікуванні, коли ж уже його відкриють. Чи то ще дрібні деталі залишись, чи то, за чутками, чекають приїзду Петра Порошенка на таку важливу подію, та все це неябияк підливає масла в вогонь у розмовах між містянами.


Та не лише прості бердичівляни обговорюють дане питання і суми, котрі щоразу виділяються на театр. Цього разу, як на допиті, відчували себе і начальник фінансового управління Алла Пацата, і заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук на засіданні постійних комісій. Хоча важко однозначно назвати так це засідання, адже дехто з депутатів з самого початку здійняв бучу, що одночасно зібрання усіх комісій протизаконне, секретар міської ради Юлія Лефтер повторювала, що таке зібрання необхідне і варто послухати доповідачів. Кілька хвилин сварок та переходів на особистості і все ж депутати розглядати та обговорювали питання внесення змін до міського бюджету.


І тут серед когорти цифр і того, на що вони будуть спрямовані, присутні помітили і дві суми, пов’язані з театром. Стосуються вони встановлення системи відеоспостереження для майбутнього мистецького об’єкту: 58 480 грн. – на придбання цього обладнання, 20 565 грн. – на оплату монтажних послуг (це гроші субвенції) і 7 250 грн. додаються з міського бюджету.


От депутати і вирішили дізнатися, чому обладнання коштує 58 тисяч, хто виділятиме ці кошти, хто підрядник у цій справі і інші нюанси. Алла Пацата роз’яснювала, що гроші проходять частково по загальному фонду, частково – по спеціальному. Далі вияснилося, що підрядником виступає ПП «ЕПТ» Житомир, яке встановлювало вже раніше камери по Бердичеву і займаються нині цим. Чому не місцеві, не бердичівські, пояснював вже Сергій Онофрійчук, наголошуючи, що так звані «наші» не хочуть за це братись. Вартість же така тому, що закуповуватимуть якісне цифрове обладнання для відеоспостереження, аби воно не зламалося через кілька місяців. Його технічні характеристики для тих депутатів, яким цікаво, пообіцяв надати Палац культури, який і виступає замовником, і нестиме відповідальність за встановлені камери.


Насамкінець заступник міського голови додав, що суми на відеоспостереження проходить через систему «ПроЗорро», тому бажаючі зможуть прослідкувати і з’ясувати, як проходитиме процес закупівлі і встановлення камер біля багатомільйонного нашумілого театру. І, сподіваємось, це буде останніми доопрацюваннями перед майбутнім феєричним відкриттям, не враховуючи дрібні деталі.

IMG 9207

IMG 9208

IMG 9209

IMG 9215

IMG 9216

IMG 9217

IMG 9218

IMG 9219

IMG 9224

 

 

kolibris robota

 

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.