ЖКГ — РІО Бердичів

ЖКГ

Тендери на ремонт цих вулиць пройшли ще влітку, і якось так дивно співпало, що ремонт двох різних вулиць мав відбуватись на однакову суму – 11 мільйонів 262 тисячі 390 гривень і 14 копійок (рівно 400 тисяч доларів).

Не змінилось на території колишнього цукрорафінадного заводу, де і зараз знаходитись дуже небезпечно як для дорослих, так і для дітей поруч розташованої школи.

 Але завершення її будівництва залежить від багатьох факторів, головний з яких – політичний.

Нещодавно було завершено ремонт частини перону біля будівлі вокзалу станції Бердичів. Замість старого асфальту тут нині красується новенька тротуарна плитка.

В кінці літа у Бердичеві розпочали ремонтувати аварійний шляхопровід через залізницю в районі м’ясокомбінату і відразу жителі міста відчули ускладнення з проїздом цієї ділянки дороги.

 

Це два окремих протоколи, але стосуються одного і того ж – скидання промислових вод в систему дорожнього зливостоку, що порушує правила благоустрою міста Бердичева.

Ми писали нещодавно, що комунальне підприємство «Бердичівводоканал» прозвітувало на майданчику «Прозоро» про закупівлю нових насосів для артезіанських свердловин. І ця новина не могла не порадувати клієнтів водоканалу, які вже давно чекають на поліпшення якості води в місті. А збільшення набагато чистішої артезіанської води у загальному балансі водоспоживання дозволить зробити воду з крану дійсно питною або в окремих мікрорайонах, або ж у місті в цілому.

Необхідність окремо оплачувати послугу транспортування газу свого часу викликало хвилю обурень серед українців.

Комунальне підприємство «Бердичівводоканал» придбає 4 насоси для артезіанських свердловин.

Лише одне питання було винесено у порядок денний на розгляд членів архітектурно-містобудівної ради, засідання якої відбулося у середу, 04 листопада. По факту, питання не нове, адже його розглядали на минулому засіданні, проте тоді не підтримали більшістю голосів та винесли ряд зауважень.

Всі кандидати на посаду міського голови міста Бердичева пишуть у своїх програмах і обіцяють, що з кранів бердичівлян буде текти чиста вода вже через місяць після виборів, а потім забувають про свої обіцянки. Але досі ніхто не пояснював, чому саме ми отримуємо воду поганої якості, і не досліджував, що необхідно зробити для реального вирішення проблеми.

Раніше дискусії про відновлення парку культури та відпочинку у місті Бердичеві точилися довго і активно. Щоразу у соціальних мережах з’являлися чергові фото немов завмерлого у часі місця, де батьки з дітьми проводять вільний час та вихідні, катаються на атракціонах та просто сидять на лавочках. Тепер, як зазначали і продовжують зазначати бердичівляни, парк у жахливому стані, тут давно нічого не відновлювалося і не оновлювалося, не змінювалося і не покращувалося. Про те, щоб осучаснити та зробити його дійсно таким, куди бердичівським сім’ям хотілося б ходити, створювалася петиція, котра набрала необхідну кількість голосів і була розглянута, подавався проект на Бюджет участі, проводилися громадські слухання та засідання містобудівної ради, на яких розглядали можливість реконструкції парку.

І навіть не одну, а цілих три в одному приміщенні, про що розповідала особисто перед присутніми членами архітектурно-містобудівної ради, засідання якої відбулося сьогодні у міській раді. По факту, порядок денний цього засідання складався лишень з 2 питань, що буває вкрай рідко, адже минула містобудівна рада відзначилася більш ніж десятком розглянутих проектів та ескізних пропозицій.

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.