ЖКГ — РІО Бердичів

Субота, 17 Березня

ЖКГ

Так відповів журналісту заступник міського голови з житлово-комунального господарства Сергій Петрович Онофрійчук.  Вже кілька днів працівники комунального підприємства вирішують проблему підтоплення поблизу провулку Одеського, і вже скоро там буде порядок.

Остаточно завершився проект під назвою «Бюджет участі» в Бердичеві, котрий ось уже другий рік поспіль згуртовує небайдужих до долі міста бердичівлян. Започаткована ще в 2017 році ініціатива знаходить підтримку все більшої кількості громадян, які прагнуть до змін, перш за все, зовнішнього вигляду окремих мікрорайонів Бердичева.

Майже добігає до свого логічного завершення «Бюджет участі», котрий ось уже другий рік поспіль збирає в приміщенні Бердичівської міської ради тих, кому небайдуже своє місто і хто хоче його розвивати та облагороджувати.

Ця тема вже наче давним-давно притихла і скарг стосовно якості перевезення у громадському транспорті Бердичева чути дуже рідко, але, вочевидь, не через те, що їх немає. Містяни начебто і змирилися, так сказати, з цінами за проїзд, та це, швидше за все, до наступного підвищення тарифів на перевезення, яким подекуди лякають людей. Тоді то, напевно, знову здійметься справжня буча, та чи матиме це вплив, покаже час.

Рішення про затвердження генерального плану для розміщення нової церкви незабаром буде винесено на розгляд виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Постане новий культовий заклад за адресою: вул. Вінницька, 71-Б.

Відсутність води у кранах бердичівлян, котрі проживають у центральній частині міста, включаючи вулиці Європейська, Садова, Б. Хмельницького та приближені до них, зумовлена проривом на магістральному трубопроводі на перехресті вулиць Садової та Б. Хмельницького.

28 лютого 2017 року міська рада прийняла рішення № 272, яким затвердила „Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках м. Бердичева, в яких створені і функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків”.

Щоправда якими будуть плани і заходи по вирішенню ситуації, котра склалася не вчора і не сьогодні, а тягнеться протягом вже не одного року, поки ні одна сторона не береться сказати. Для початку вирішили сісти за стіл переговорів, залучивши три сторони – керівництво міста, керівництво району та підприємство, увага на якому акцентується найбільше всього і до котрого претензій від людей теж немало – ТОВ «КЕС». Більше того, заплановані обговорення проходитимуть, як було зазначено на сесії міської ради, в закритому режимі, без нікого і нічого зайвого, включаючи і представників ЗМІ.

Шановні мешканці міста Бердичева, власники будинків, які постраждали внаслідок стихійного лиха 21.09.2017 року та зверталися до міськвиконкому за допомогою на відшкодування збитків, завданих градом.

Купуючи приватний будинок із вже проведеними комунікаціями, власники зазвичай радіють, що не потрібно додатково витрачати час і кошти для відповідних робіт. Як то кажуть, частина справи вже зроблена, тому можна займатися зовнішніми і внутрішніми роботами, приводити житло до бажаного вигляду тощо.

Багато років бердичівляни могли по телевізору спостерігати за сотнями ошуканих киян, які вклали гроші в майбутнє житло, а з роками зрозуміли, що ні житла, ні грошей в них не буде. Будівельна компанія «Еліта-центр» стала символом втрачених грошей і віри у справедливість багатьох українців. Адже навіть після того, як заарештували її організаторів, простим людям, які вклали тисячі доларів у будівництво, ніхто нічого не повернув.

Тема заборгованості по комунальним послугам в Бердичеві не втрачає свої актуальності ні дня. Борги містян за опалення, водопостачання, електроенергію, ЖЕКи та за газ сягають чималих сум. У багатьох випадках ті чотиризначні числа, які доводиться людям спостерігати у своїх платіжках, тривалий час залишаються лише на папері, а не оплачуються в повному обсязі.

З цим питанням я звернувся до начальника управління Валентини Василівни Логвінчук після того, як інформацію про результати перевірки оприлюднила на своєму офіційному сайті Державна аудиторська служба (колишнє КРУ), і вона люб’язно погодилась все розповісти.

yarmarok

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.