ЖКГ — РІО Бердичів

Неділя, 25 Липня

ЖКГ

Таке питання ставлять вже кілька днів один одному бердичівляни, які спостерігають, як навколо автобусної зупинки біля центрального ринку росте височенний паркан.

 

Активізувалася робота працівників ТОВ «Полісся Екосфера» зі складання протоколів на бердичівлян, котрі не мають укладеного договору з підприємством на вивіз твердих побутових відходів.

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у четвер, 15 липня, з роботою адміністративної комісії за 2020 рік та І півріччя 2021 року знайомив присутніх начальник управління житлово-комунального господарства Руслан Квятківський.

У зв’язку з проведенням Урочистостей Матері Божої Святого Скапулярія на площі Соборній виконавчий комітет Бердичівської міської ради інформує про зміни руху автомобільного транспорту 17 липня 2021 року (з 14.00 год до 22.00 год.) та 18 липня 2021 року (з 06.00 год. до 15.00 год.).

Активно показує себе у дії нині новостворена при міській раді муніципальна інспекція, котра замінила інспекторів «Бердичівкомунсервісу». У Фейсбуці дана інспекція вже створила сторінку, на якій головний спеціаліст завзято поширює інформацію про обстеження тієї чи іншої адреси, вручення попереджень про порушення правил благоустрою міста, висловлення подяки за наведений лад на прибудинковій території тощо.

В Украине очень востребована битумная черепица в Броварах. Все из-за экологичности сырья: покрытия изготавливаются из битумных подложек, а как верхнюю поверхность используют базальтовую посыпку. Эти материалы совершенно безопасные и для природы, и для здоровья людей в общем.

Про це на сьогоднішньому засіданні комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячої води присутнім розповіла голова комісії Олена Благодир. Адже серед тих дозволів, котрі надійшли особисто до неї, мінімум 2 були якраз і підробленими, тому представнику теплоенерго, а точніше – директору, та газконтори вона порадила ретельно перевіряти документи.

Радиаторы отопления – неотъемлемая составляющая любого жилого помещения и именно к ним сегодня, как к источнику тепла и части интерьера, приковано особое внимание пользователей. Дело в том, что старые ребристые батареи хотя и функционально справляются с возложенными на них задачами, но в современных домах и квартирах попросту не смотрятся. Они привносят некую нотку родом из страны советов и их хочется упрятать, а то и вовсе заменить.

Причому цю тему окремі депутати піднімали у понеділок протягом усього засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку під головуванням Юрія Ніколаєнка. Більше того, в суперечку з депутатами вступав і перший заступник міського голови Артем Азізов, а питання це вже потім обговорювали навіть з гумором.

Відтепер у приміщенні управління газового господарства у Бердичеві споживачів природного газу міста та району обслуговуватимуть по-новому, по-сучасному, по-європейськи. Адже тут сьогодні урочисто відкрили «104.ua Клієнтський простір», до якого можуть звертатися бердичівляни задля вирішення будь-яких питань, що стосуються газопостачання.

Одним из главных требований при обустройстве бетонных площадок является прочность и гладкость основания. Чтобы достичь необходимых эксплуатационных качеств покрытия, профессионалы использую виброрейки. Они выравнивают поверхность, удаляют из состава раствора пузырьки воздуха, ухудшающие его прочностные показатели. При этом виброрейка демонстрирует повышенную производительность, позволяющую мастерам экономить время.

Вибираючи житловий комплекс, інвестори завжди оцінюють локацію, внутрішню інфраструктуру, планування нерухомості, систему безпеки та сервіс. Вагоме значення також має візуальна складова. На Печерську, в оточенні топових локацій столиці, зводиться новий клубний будинок WASHINGTON Concept House. Об’єкт гідно оцінять естети, гурмани й усі ті, хто звик отримувати від життя найкраще.

Якщо, звичайно, не рахувати тих, хто з неї не виходив від суботи. Сьогодні останній день святкування в Бердичеві, і центральна площа має бути готової до нього.

 


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.