ЖКГ — РІО Бердичів

Вівторок, 16 Січня

Увійти

Зареєструватися


ЖКГ

Вода відсутня нині не лише у центральній частині міста, про що на своєму сайті повідомив МКП «Бердивводоканал». 

Починаючи з сьогоднішнього дня, 3 січня, бердичівлянам доведеться терпіти тимчасові незручності, пов’язані з відключенням в квартирах та будинках електроенергії. 

Такими словами можуть бути написані поліцейські протоколи чи матеріали перевірок інших правоохоронних органів, але якщо вникнути в ситуацію, то цілком можливо, що цим «особам» потрібно давати подяки і грамоти. А тепер по суті.
В селі Половецькому (як і в більшості інших сіл) Бердичівського району центральна вулиця знаходиться у підпорядкуванні районного дорожнього управління. А оскільки у цієї організації хронічно вже роками і десятиліттями немає грошей, то й дороги, якими вона опікується, приходять у незадовільний стан (дуже м’яко сказано).

Виконком Бердичівської міської ради повідомляє, що видача шиферу та ондуліну для населення, яке зазнало збитки внаслідок стихійного лиха, буде здійснюватись за адресою: вул. Чуднівська, 156 (територія МКП «Бердичівкомунсервіс») у робочі дні з 9.00 до 17.00 за графіком, що додається. 

Щоправда будувати його з «нуля», так сказати, не будуть. Приміщення для цього вже є по вулиці Житомирській, 23-Б. А на засіданні архітектурно-містобудівної ради, що проходило сьогодні в міській раді, розглядалися ескізні пропозиції реконструкції квартири №37 в будинкові за вищевказаною адресою.

Таку інформацію озвучили сьогодні на ранішньому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради після доповіді заступника начальника управління праці і соціального захисту населення Оксани Прокуратор про стан розгляду заяв і розподіл коштів містянам.

Бердичівська районна рада на останній сесії затвердила проект рішення про «Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Бердичівського району Житомирської області, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції у 2018 році».

22 грудня  у актовій залі ПАТ «Енергопостачальна компанія» Житомиробленерго» Бердичівський РЕМ відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня енергетика.

Понаднормовий об’єм снігу, котрий випав на початку тижня і продовжував ще не один день сипати, викликав масу обговорень серед бердичівлян і не менше скарг. Обурювалися і стосовно неоперативного розчищення доріг, коли автівки попросту не могли нормально пересуватися містом, потрапляли в затори і ставали учасниками ДТП. Не менше претензій надходило від містян і щодо розчистки тротуарів, на більшості з яких комунальна техніка так і не з’явилася, а людям доводилося йти по проїжджій частині, щоб не вгрузнути по коліна в кучугурах снігу.

В обідній час, озброївшись взятим у МКАРСу підйомником та лопатою, працівники ПП Житлоремекс-2» звільняли від зимових опадів дахи бердичівських багатоповерхівок по вулиці Європейській. А звільняти то є від чого, адже на дахах лежить насипаний за цих пару днів сніг, який будь-якої миті може впасти, та бурульки, що утворилися внаслідок перепадів температурних показників.

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» із змінами, внесеними згідно постанов КМУ, Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 24.03.2016 року № 364 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 року ТОВ «Комплекс екологічних споруд», подав на розгляд до виконавчого комітету Бердичівської міської ради, заяву та розрахунки на перегляд тарифів з централізованого водовідведення (очистка стічних вод) в розмірі:

Нелегкою для Бердичева видалася процедура отримання коштів з державного бюджету для видачі матеріальної допомоги містянам, які постраждали від градопаду 21 вересня. Здавалося б, пройшло вже три місяці з того дня, коли кількахвилинна негода наробила лиха не одній тисячі приватних будинків людей, школам, дитячим садочкам, установам та організаціям міста, багатоповерхівкам. Тривала робота з обробки поданих бердичівлянами заяв продовжується і до цього часу. Проте намагання міської влади домовитися з Урядом про надання матеріальної допомоги Бердичеву не пройшли дарма. Оперативно зібрані документи, складені проектно-кошторисні документації та інші необхідні папери посприяли цьому. Але сам процес отримання коштів затягнувся, бо поки Уряд прийняв рішення про їх виділення і поки вони надійшли на рахунок казначейства, а це сталося лишень минулої п’ятниці, 15 грудня, приступити до їх освоєння вдалося лише кілька днів тому. 

На жаль, негода в Бердичів принесла не лишень перевищену норму опадів і замети по всіх вулицях міста. Поки люди біля своїх осель розчищають і посипають доріжки, власники автомобілів приводять до належного вигляду засніжені транспортні засоби, які ще й доводиться виштовхувати, комунальники з інвентарем теж працюють. Двірники і працівники установ та організацій розчищають біля будівель тротуари, містом проїжджають вантажні автомобілі з піском і періодично комунальна техніка на тій чи іншій вулиці.

На громадських слуханнях в міській раді у вівторок, коли начальник фінансового управління Алла Пацата доповідала про проект бюджету міста на 2018 рік, не пройшла без уваги в галузі ЖКГ і тема вуличного освітлення. На нього з міського бюджету на наступний рік планують виділити більше шести з половиною мільйонів гривень (6 млн. 648 тис. грн.), щоб продовжити розпочатий кілька років тому курс на освітлення Бердичева.

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.