ЖКГ — РІО Бердичів
 • Ада Роговцева

ЖКГ

Інформацію про це опублікувало на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук МКП «Бердичівводоканал». З повним текстом оголошення можна ознайомитись нижче.

Среди дополнительной атрибутики для монтажа на месте захоронения отельного внимания заслуживает оградка. Она не только позволяет очертить границы могилы, но и выполняет декоративную функцию. Правильно выбранная оградка дополняет мемориальный комплекс и придает месту захоронения завершенности.

О важности нормальной работы и слаженного функционирования трансформаторных станций и других электротехнических устройствах знают все. Но что стоит за всем этим и какие материалы для данного процесса нужны - знакомо единицам. При этом, быть осведомленным в данном вопросе лишним не будет и для того, чтобы при необходимости суметь применить знания на практике.

 І це не в безлюдному місці чи на якійсь околиці, а в місці, де щодня проходять сотні бердичівлян та гостей нашого міста.


На привокзальній площі, біля модернової будівлі нового автовокзалу, історичного вокзалу та ошатних кіосків, вже багато років дисонансом бовваніє будівля колишньої залізничної їдальні. Колись була задумка зробити саме в ній приміщення автовокзалу, але юрист, який її викупив, не дотримався попередніх домовленостей. З того часу основна частина будівлі поступово руйнується та приходить в занепад.


На головному фасаді, що виходить на широку привокзальну вулицю, всю облицювальну плитку збили вже давно, а ось на боковому фасаді, вздовж якого йде вузесенький прохід для пішоходів, чомусь це не зробили.


Взимку цього року на цей прохід вже впало більше квадратного метра плитки, і добре, що не попало нікому на голову. Але тоді висновків ніхто не зробив, зібрали швиденько обломки з тротуару та й все.


Сьогодні додолу впали ще кілька плиток і знову нікого не зачепило, але нагорі нависає ще чималий шмат готової рухнути в будь-яку хвилину плитки.


Невже потрібно, щоб сталась трагедія?

plitka1

plitka2

 

 

Як краще організувати рух транспорту на поминальні дні до кладовища, аби уникнути скупчення автомобілів і заодно – скупчення людей, яким аж ніяк не заборониш прийти вшанувати своїх померлих родичів, обговорювали на засіданні комісії з ТЕБ та НС.

Всім бердичівлянам вже давно відомо, що ремонт шляхопроводу в районі колишнього м’ясокомбінату став довгобудом, який заважає нормально пересуватись містом.

Тепер вони можуть почати займатися процесом влаштування індивідуального теплопостачання, звісно ж, після того, як всі потрібні для цього організації нададуть такі технічні умови. Адже по суті це так званий дозвіл на їх отримання, тобто можливість громадян звернутися до Бердичівводоканалу, балансоутримувача, Житомиргазу та Бердичівського міського району електромереж.

У всякому разі ті, хто не перейшов ні до якого нового постачальника, а залишися разом з ТОВ «Житомиргаз збут». Прес-служба цього підприємства оприлюднила два нових тарифа для населення, які почнуть діяти з 1 травня 2021 року:

Складаючи список витратних матеріалів для ремонту, обов'язково в пункт увійде професійна монтажна піна або побутова. Вона широко користується попитом при установці вікон, дверей, теплоізоляції фасаду та інших видах робіт. Ефективне і в міру недорогий засіб дозволяє забезпечити надійне кріплення матеріалів, захистити їх від можливої ​​деформації. Незважаючи на широкий асортимент товарів, покупці віддають перевагу перевіреної і якісної продукції.

Якщо Вам потрібно купити професійну монтажну піну або будь-який інший вид будматеріалу, тоді ласкаво просимо на сайт https://belife.ua/ua/nasha-produkcziya/montazhnaya-pena/professionalnaya/. Компанія Belife добре відома серед досвідчених майстрів і простих споживачів, які використовують продукцію в домашньому господарстві. Чим обумовлена ​​популярність і затребуваність монтажної піни Belife?

montazna.pina1

Робота в будь-який час року

Починати вибір матеріалів герметизації слід виходячи з умов проведення робіт. Універсальні поліуретанові герметики використовується в зимовий або літній період, так як мають характеристики морозостійкості і стійкістю до високих температур. Засоби конкретного призначення мають обмежене застосування, тобто підходять для мінусовій чи плюсової температури.

Коли починаєте вибирати продукт для монтажних робіт врахуйте, що виробник полегшує процес, розділяючи асортимент на такі різновиди:

 • всесезонна;
 • зимова.

Монтажна піна сучасного виробництва може однаково протистояти негативним впливам, забезпечуючи ефективний результат. Також професійні герметики можуть бути вогнетривкими і негорючими. Якщо робота проводиться на об'єктах з підвищеною пожежною безпекою, тоді необхідно звернути увагу на класифікацію продукту В1.

montazna.pina2

Будматеріал для побутових потреб

Хоч один раз в домашньому господарстві знадобиться побутова монтажна піна, адже це незамінний помічник при установці вікон, герметизації покрівлі, трубопроводу, інших інженерних систем. З її допомогою можна легко заповнити пустоти, поліпшити герметизацію стиків. Проста в застосуванні піна випускається в балоні, тому для нанесення вмісту не знадобляться спеціальні інструменти.

Полімеризація відбувається протягом 24 годин. Перед проведенням робіт поверхню необхідно обов'язково очистити від забруднень і пилу, знежирити і висушити. Правильна підготовка дозволить забезпечити максимально ефективний результат.

До основним властивостями і достоїнств матеріалів відносять:

 • висока ступінь герметизації;
 • бездоганні тепло- і звукоізоляційні показники;
 • заповнення пустот різного розміру;
 • висока адгезія.

Хороші технічні параметри дають можливість виконувати монтажні роботи різного рівня складності. Професійна піна застосовується тільки з будівельним пістолетом. Він дозволяє рівномірно нанести суміш на велику площу, при цьому контролювати витрату герметика.

montazna.pina3

Залежно від різновиду будівельна піна буде мати різну ступінь вторинного розширення. Тому не забувайте про цей показник. Якщо перестаратися, то затверділа маса призведе до деформації конструкції. Виробник обов'язково вказує даний показник на упаковці. Перед використанням продукції слід ознайомиться з рекомендаціями та інструкцією.

Чим гарний будівельний матеріал для монтажних робіт Belife?

Відповідь досить проста:

 • помірні ціни;
 • гарантія якості;
 • інноваційні технології виробництва;
 • асортимент на будь-які потреби.

Інтернет-магазин Білайф стане Вашим другом, коли знадобиться першокласний продукт для ремонту або будівництва.

Питання підвищення вартості проїзду нині, як і 4 роки тому, на слуху у бердичівлян вже не один тиждень. Після того, як було оприлюднено на офіційному сайті проект рішення про те, що проїзд в міському транспорті коштуватиме 7 гривень, шквал емоцій містян в соціальних мережах посипався з усіх усюд.

Любой предохранитель нужен, для того чтобы защитить какое-либо электронное устройство от максимального тока, который может возникнуть при коротком замыкании. Предохранители часто использую в своей работе радио электрики. Для них это обычный расходный материал, однако от них зависит безопасность приборов и их сохранность.

Именно предохранитель способен защитить ваше дорогостоящее оборудование. Наибольшим спросом пользуются предохранители на 15 ампер. Это обусловленною тем, что большая часть всех электроприборов работает в диапазоне, который составляет 10-15 ампер.

termopredohranitel0

Как правильно выбрать предохранитель

Несмотря на то, что такие устройства стоят не дорого и нестрашно ошибиться. Ведь можно сразу купить другое, все же стоит изучить все характеристики перед покупкой. В целом все предохранители можно разделить на восстанавливаемые и невосстанавливаемые. Т.е. существуют такие приборы, которые разрывают цепь и после устранения неполадки их можно использовать повторно. Это своего рода автоматические выключатели.

Однако есть такие приборы, на которые нет возможности установить подобные предохранители. В невосстанавливаемых приборах сгорает плавка и тем самым прерывается подача тока. Они являются одноразовыми.

При выборе предохранителя прежде всего нужно обратить внимание на силу тока, при которой плавятся нити внутри. Помимо этого нужно учитывать диаметр и длину.

При покупке необходимо следовать таким правилам:

 1. Новый предохранитель по размерам должен быть таким же как предыдущий.

 2. Предохранитель должен быть рассчитан на такую же силу тока. В случае, когда новое устройство рассчитано на меньшую силу тока, скорее всего оно сразу сгорит. Если на меньшую силу тока, то повредиться устройство, а предохранитель останется скорее всего цел.

Где купить подходящий предохранитель

Широкий ассортимент самых разных предохранителей можно найти в интернет магазине электронных компонентов и оборудования electronoff.ua. У нас вы найдете как популярные предохранители на 15 ампер, так и другие модели.

Перед покупкой внимательно изучите свой старый предохранитель и выбирайте новый по таким же параметрам. Если у вас возникнуть вопросы, наши менеджеры помогут вам сделать выбор и оформить заказ. Вы сможете выбрать удобный способ оплаты, а также есть услуга доставки. Заказывай не выходя из дома и мы доставим тебе предохранитель в Киев, Харьков, Днепр, Львов, Запорожье или другой город Украины.

Жителі Бердичева давно звикли з тим, що об’єкти, які виходять з активної експлуатації та ніким не охороняються, швидко стають притулками для бомжів та наркоманів, смітниками та туалетами. Це стосується і покинутих житлових будинків, і промислових об’єктів.

Покращення якості питної води в Бердичеві – таке непросте завдання ставить перед собою міський голова Сергій Орлюк та його команда. Продовжується робота по співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), у рамках якої місто має отримати кредит в 1 мільйон євро та додатково до 150 000 євро грантових коштів на виконання інвестиційного проєкту з реконструкції мереж водопостачання.

Рано чи пізно питання ремонту оселі торкається кожного. Стиль, вподобання, нові віяння моди щодо облаштування дому і банальне бажання обновити інтер’єр змушують людей моніторити дизайнерські ідеї, звертатися до професіоналів та обирати матеріали для втілення таких змін. Змінити покриття, оформлення стін, стелі, і, звичайно, підлоги. У випадку з останньою найбільшою популярністю сьогодні користується ламінат в кімнату, який дозволяє швидко і за доступною ціною докорінно змінити зовнішній вигляд квартири чи будинку.

Чому ламінат?

laminat1Дерев’яне покриття у всі часи вважалось одним із найкращих і довговічних. Раніше вибір робити на користь паркету, проте коли вартість останнього стала не виправдано високою, слід було шукати альтернативу і нею став ламінат. Зараз чи не в кожній оселі на підлозі можна побачити таку ламіновану дерев’яну дошку, яка на вигляд ні чим не поступається вищезгаданій паркетній, при цьому коштує значно дешевше і не потребує особливих навичок при її вкладанні.

Однією з основних переваг ламінату є його екологічність. Виготовляють його з пресованої тирси або ДВП. У ході виготовлення деревина піддається термічній обробці, а тоді отримує два шари покриття. Перше надає колір і малюнок дошкам, а друге захищає від механічних пошкоджень, яких у побуті не уникнути. Для цього зазвичай використовується меламінова чи акрилова смола, які убезпечують від подряпин та роблять ламінат стійким до вологи.

Багато хто з покупців, які досі не стикалися з таким покриттям, обирають ламінат лише за зовнішніми його показниками, керуючись власними вподобаннями та баченням того, як має виглядати кімната (офіс) після ремонту. Проте такий підхід є хибним.

Обираємо ламінат правильно: класи і замки дошок

Перш ніж купити ламінат, потрібно розібратися із тим, де саме він вкладатиметься, яке навантаження на нього чекає та що за функції на нього покладені (шумо-, теплоізоляція тощо). Згідно з цими факторами слід обирати покриття певного класу і лише при правильному виборі можна розраховувати на якість та зносостійкість підлогової дошки.

Розрізняють шість основних класів ламінату:

 • №21 – самий простий і найменш функціональний, варіант для спалень та інших кімнат, де скупчення людей протягом дня мінімальне;
 • №22 – теж не відрізняється особливою міцністю чи якісними характеристиками, при цьому цілком придатний для вітальні чи спальні;
 • №23 – з маркування 20+ він найміцніший, саме тому майстри рекомендують вкладати такий на підлогу в коридорі, холі чи на кухні;
 • №31 – міцніший від №21-23, може витримувати навантаження, характерні для офісів чи виставкових залів;
 • №32 – цілком підходящий для людних місць, торгових майданчиків, дому, офісу, готелю. Це вже комерційний клас ламінату;
 • №33 – найвитриваліший з усіх, стійкий до стирання, вологи, вагових навантажень, тому він є ідеальним покриттям для танцювальних і спортивних залів, дитячих навчальних закладів і т.д.

В залежності від того, самостійно ви плануєте робити ремонт чи звертатися до фахівців, варто звертати увагу і на конструкцію дошок, тобто на їх замок. Останні бувають двох видів. Якщо ви хочете зекономити і вкласти підлогове покриття самостійно, слід обирати ламінат із замками системи клік. Їх позитив не тільки у простоті монтажу, а й у тому, що чим більше навантаження на таку підлогу, тим краще покриття з’єднується воєдино. Завдяки такій сполучній системі легко вдасться не тільки зібрати підлогу, а й демонтувати її без пошкоджень за потреби.
Замки системи локк хоча і вважаються більш економічними, тобто ламінат з такими системами з’єднань коштує дешевше. Однак довірити роботу по його стеленню варто лише професіоналам – пересічним людям це навряд чи вдасться. Його монтаж здійснюється за принципом дитячого конструктора.laminat2

Де купити якісний ламінат в дім чи офіс

Забарвлень ламінату є достатньо, тож керуючись попередніми характеристиками та маючи уяву, яким має бути інтер’єр після ремонту, обрати свій варіант буде просто. Тим паче, що в профільному магазині Леруа Мерлен є широкий вибір товарів даної категорії. Варто лише зручно розміститись у кріслі, зайти на однойменний сайт компанії leroymerlin.ua, ознайомитись із представленими до продажу та ціновою політикою і обрати свій ламінат.

Відфільтрувати його можна за наступними параметрами:

 • відтінок;
 • навантаження;
 • зносостійкість;
 • вартість;
 • бренд;
 • країна-виробник.

Доставка товарів здійснюється до всіх куточків України, а оплата – зручним для вас способом. Обрати товари можна також і в оффлайн магазинах мережі і бути певним в якості ламінату, який встелятиме підлогу у вашому домі.

Олександр Дихніч – один із досвідчених керівників у житлово-комунальній сфері Бердичева. Пройшовши всі сходинки професійного зростання від слюсаря до головного інженера МКП «Бердичівводоканал», місяць тому він очолив МК ВЖРЕП № 7.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.