ЖКГ — РІО Бердичів

Понеділок, 16 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

ЖКГ

Графік відключення світла в Бердичеві на 17 липня 2018 року

В терміновому порядку у п’ятницю в Бердичеві було скликано позачергове засідання виконавчого комітету. Йому передувало термінове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій, члени якого розглядали проблему, що зачепила не лише наше місто, а й інші міста України.

Тему дороги та її якості, безперечно, можна назвати одвічною. Бо скільки б часу не минало, а розмови про дорожнє покриття у селах і селищах, містечках і містах не зникають з вуст усіх тих, хто нерозривно пов’язаний з транспортом і хто навіть у якості пасажира об’єктивно оцінює стан доріг в Україні, в області, ну і, звісно ж, в Бердичеві та районі.

Про це було сказано за засіданні архітектурно-містобудівної ради, члени якої розглядали ескізні пропозиції опорядження фасадів існуючого торговельного павільйону по вулиці Житомирській, 2/8. Щоправда дехто не зовсім зрозумів, чому магазин, бо саме він потрапляє під таку собі «реконструкцію», має таку адресу, якщо поруч розташована автостанція за загальновідомою адресою – вулиця Ширшова. Та мова була не про те.

Протягом трьох днів, 10, 11 та 13 липня, в Бердичеві та селах Бердичівського району очікуються відключення електроенергії.

Напевно, цього моменту бердичівляни чекали дуже довго. Особливо чекали ті, хто пам’ятає часи, коли щотижня ходили до міської лазні, зробивши цей похід регулярним і традиційним. Раніше сюди ходив, або ж хоча б раз відвідував, чи не кожен бердичівлянин: і діти, і дорослі, і люди похилого віку.

Проблема тривалістю в не один місяць і навіть не рік, пов’язана як зі встановленням загальнобудинкових лічильників обліку газу, яке більшість вважає незаконним, так і зі встановлення індивідуальних лічильників за власні кошти, набирає все більших обертів. Цього разу дане питання, надзвичайно актуальне і резонансне, було винесене на засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради у вівторок, 02 липня, і з нього це засідання й розпочалось.

Продовжуються ремонтні роботи на енергооб’єктах в Бердичеві та селах Бердичівського району. У зв’язку з плановим ремонтом з 4 по 9 липня, вимикатимуть світло. 

Зовсім нещодавно на нашому сайті ми розміщували відео програми «Гроші», що транслюється по телеканалу «1 + 1», в якому показали усі прикраси будівництва багатоповерхівки для військових на Червоній горі у Бердичеві.

Продовжуються ремонтні роботи на енергооб’єктах в Бердичеві та селах Бердичівського району. У зв’язку з плановим ремонтом в понеділок та вівторок, 2 і 3 липня, світло вимикатимуть по вулицях Гулака-Артемовського Новій та Квітневій у місті. Світла у ці дні також не буде в смт. Гришківці по вул. Червоний Промінь і в с. Райки по вулицях Центральній та Польовій.

Можливо тому, що поставили більше бочок і баків для того, щоб люди викидали обгортки та пляшки, можливо тому, що фактично святкування тривало один день, а не два чи три. А можливо тому, що прибиральники ще вчора підчас свята постійно «моніторили» територію, а для повної очистки вийшли сьогодні вже о п’ятій ранку. 

Третій день активно проводяться роботи з ремонту дорожнього покриття по вулиці Вінницькій в Бердичеві. Наболіле питання дороги, а тим більше цієї, якою щодня курсує велика кількість автомобілів, почали, як і обіцялось, вирішувати. Ще в середу по цій вулиці було вирізано чималі куски пошкодженого асфальту і на цих місцях кладуть новий. 

Зусилля природоохоронних активістів не пропали дарма. Внаслідок розголосу проблема очистки стічних вод міста Бердичева нарешті потрапила в число пріоритетних. Ще в лютому цього року було прийнято рішення Бердичівської міської ради № 549 «Про проведення модернізації очисних споруд ТОВ «КЕС». В ньому зазначалось, що перший етап реконструкції мав завершитись 1 липня цього року, для чого було піднято тариф на водовідведення. 

Ні для кого не секрет, що претензій до доріг вистачає не лише у жителів Бердичева, а й у тих, хто живе, працює чи проїжджає повз села району.

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.