ЖКГ — РІО Бердичів

Субота, 26 Трв

ЖКГ

Про це написала в себе на сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» секретар міської ради Юлія Лефтер:

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє про суттєві зміни у порядку надання житлової субсидії.

Вже давно серед водіїв міста точились дискусії про те, що на вулиці Грушевського (колишня Карла Маркса) потрібно зробити двосторонній рух транспортних засобів.

Село Старий Солотвин славиться своїми мальовничими ставками.

 

На минулому засіданні виконавчого комітету таку пропозицію, звісно ж, не без вивчення цього питання більш детально, озвучив міський голова. На даному етапі це було лишень обговорення і подальші доручення у цьому напрямку заступникам міського голови. Справа в тому, що напередодні поминальних днів до прибирання території кладовища (як всі звикли називати «старого») по вулиці Пушкіна долучилися більш ніж 40 осіб колективу Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права, керівництво кладовища, ВРЖЕП №7, працівники ДСНС, водоканалу та інші, провівши певні роботи з розчистки цього місця.

Про детальний план території кварталу, що обмежений вул. Козацькою в адміністративних межах міста Бердичева, замовником якого виступає відділ містобудування та архітектури виконкому Бердичівської міської ради, говорили сьогодні на громадських слуханнях. Що було враховано і що ще потрібно врахувати, що саме розміститься на цій ділянці і які є зауваження або ж пропозиції присутніх, розповідав представник ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня».

Сьогодні зранку на центральній вулиці міста – Європейській – комунальники активно підготовлюють дорогу до завтрашнього свята. Трафарет, автомобіль і кілька працівників задіяні у нанесенні дорожньої розмітки.

Ця територія стала об’єктом не одніє дискусії як ативістів та представників ЗМІ Бердичева, так і містян, адже прибічників і противників знесення дитячого містечка по вулиці Вінницькій і будування на його місці храму вистачало.

Забруднення – проблема глобального рівня. Наша планета задихається – її знищують відходи життєдіяльності людини. І з кожним роком їх кількість зростає.

З початком суттєвого потепління в Бердичеві стартував двомісячник благоустрою.

З сьогоднішнього дня, 24 квітня, і по 27 квітня включно жителі Бердичівщини зранку до вечора залишатимуться без електропостачання.

Наприкінці минулого робочого тижня у п’ятницю нарешті здійснилася довгоочікувана перевірка виїзною робочою групою ТОВ «Комплекс екологічних споруд», навколо якого ось уже не один рік точаться численні суперечки, обговорення та скандали. Нагадаємо, що протягом тривалого часу жителі сіл та селищ Бердичівського району скаржилися на скид нечистот у річку Гнилоп’ять, котра приносила все це так зване «неподобство» у вигляді смороду та стоків у воду.

До уваги бердичівлян! МКП "Бердичівводоканал" повідомляє:

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.