ЖКГ — РІО Бердичів

Неділя, 21 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

ЖКГ

Таку новину повідомив на засіданні виконавчого комітету заступник міського голови Сергій Онофрійчук. За його словами, зараз основне фінансування доріг надходить через Дорожній фонд, розпорядником яких є обласні державні адміністрації в особі департаментів транспорту.

Сфера різноманітних будівельних послуг та ремонту у нашому місті наряду з іншими містами щороку активно розвивається. Багато майстрів на замовлення виконують потрібну бердичівлянам роботу по будівництву та оздобленню будинків, квартир й інших приміщень за встановлену плату, даючи гарантії та запевняючи, що робота буде виконана якісно.

Про цей двоповерховий будинок по вулиці Вінницькій, 14 бердичівські ЗМІ писали неодноразово.

Це стало відомо з розміщеного на Офіційному порталі Бердичева проекту рішення «Про перенесення пам’ятної дошки», який буде винесено та розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Круглий стіл: “Чиста вода - здорове місто”

15 лип. 2019 Автор Олександр Доманський

 

Проблема з водопостачанням і якістю води є одним з найгостріших питань Бердичева і потребує негайного розв'язання. Це стосується забруднення річки Гнилоп’ять та ґрунтових вод, зношених водогонів, застарілих очисних споруд, скидання промислових відходів.

 

 

Про бажання жити у чистому місті говорили сьогодні на площі Центральній у Бердичеві під час організованої ГО «проЗавтра» акції протесту. Учасники громадської організації уже не вперше піднімають болючі питання, що стосуються проблем містян. Цього разу вони зібралися навпроти міськвиконкому задля того, щоб поговорити про роботу ТОВ «Полісся-Екосфера».

 

Принаймні це стало відомо зі слів жінки, яка згідно складеного «Бердичівкомунсервісом» протоколу про адміністративне правопорушення прийшла на засідання адмінкомісії сьогодні.

Про роботу міської комунальної аварійно-рятувальної служби Бердичева протягом 2018 та за майже половину 2019 року на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради доповідав начальник служби Олег Котик. До уваги присутніх пропонувався економічний та фінансовий звіт даної структури та фото, продемонстровані на екрані, про те, чим займається служба.

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.