Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Роздрукувати цю сторінку

Попередні списки депутатів до Бердичівської міської ради

Станом на ранок 29 жовтня відомі прізвища майбутніх депутатів Бердичівської міської ради від трьох політичних партій. Від Об’єднання «Самопоміч», список якої очолює Юлія Олександрівна Лефтер, депутатами можуть стати Тетяна Володимирівна Домбровська, Артем Анатолійович Кашпірук, Володимир Миколайович Сенча, Олег Миколайович Пасічник.


За попередньою інформацією, Олег Пасічник також пройшов до обласної ради як кандидат від «Самопомочі», тож цілком можливо, що він відмовиться від депутатства у міській раді. А це означає, що його місце займе наступний за рейтингом кандидат – Юрій Васильович Яремчук. Шанси потрапити у міську раду після підрахунку партійних квот виборчою комісією, є також і у ще одного кандидата - Богдана Олександровича Коляди.


Від ВО «Свобода» до міської ради проходять Олексій Сергійович Побережний, перший номер у списку та Анатолій Миколайович Кривушин.


Від Патріотичної партії України мандати отримають Станіслав Іванович Лужанський та Андрій Іванович Чепіль. Наразі це вся інформація яку вдалось отримати у штабах політичних сил, які ведуть паралельний з виборчою комісією підрахунок квот.

Останнє від

Подібні матеріали